Widok

Mieszane uczucia

Na ten basen chodziłam jeszcze z ojcem za czasów dzieciństwa, wiele lat temu ;) Hotel Posejdon zmienił się nie do poznania, zrobiono piękny remont. Niestety, basen i spa nie doczekały się remontu. A szkoda, bo szafki, prysznice i toaleta aż błagają o wymianę, bo są bardzo wiekowe. Przez to tez w szatniach śmierdzi. Kiedy do właścicieli to dotrze? Na plus można im zaliczyć Aqua aerobik i Aqua Mama (chociaż to zasługa prowadzących zajęcia, a nie samego obiektu), a także podgrzewaną wodę w basenie, światła relaksujące i masaże z których byłam zadowolona. Do obsługi tez nie mam zastrzeżeń. Za to ceny...są za wysokie jak na ten standard, a remontu jak nie było, tak nie ma...Kiedy właściciel się ogarnie? Nie wiadomo...
Moja ocena
obsługa: 6
 
wyposażenie: 3
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 4
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Szanowna Pani ,
Bardzo dziękujemy za Pani opinię.
Mamy świadomość braków w modernizacji obiektu. Jadnak jako zespół robimy wszystko by podnosić standardy. W tej chwili trwają prace przygotowawcze do zmian. Np. wymiana wszystkich instalacji ,modernizacja maszynowni. Są to prace bardzo kosztowne , nie widoczne dla klientów a niezbędne do dalszych modernizacji. Kolejnym krokiem będzie likwidacja sauny parowej a na jej miejscu będzie powiększona siłownia. Sauna parowa będzie przeniesiona w nowe miejsce plus dodamy kolejną saunę suchą. Następny etap to wymiana szafek w szatni i powiększenie obecnej sauny suchej plus nowe gabinety zabiegowe. Jak Pani widzi mamy świadomość i robimy wszystko by zmiany postępowały. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za opinie i prosimy o wyrozumiałość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry