Widok

Mieszane uczucia

Moje dziecko uczęszcza do żłobka i tylko o tym miejscu się wypowiem. Uczucia mam mieszane. Dzieci jest bardzo dużo bo chyba 40. Niby są 2 grupy ale tak naprawdę dzieci rano i po południu są razem, mają jedną łazienkę, często bawią sie razem. Jest przez to wysoka zachorowalność. Dzieci chorują tu częściej niż w innych żłobkach, mam porównanie wśród znajomych. Często choroby są na wyrost. Nie ma żadnych zajęć, na ogół dzieci po prostu się bawią, latem wychodzą na plac zabaw. Plac zabaw dzielony jest z przedszkolem co nie do końca mi się podoba. Jest monitoring ale czasami trzeba zadzwonić i upomnieć się o swoje. Personel stały, nie ma rotacji. Są panie z dużą sympatią do dzieci, są też panie nijakie. Brak przepływu informacji. Mówię coś rano, odbieram dziecko i inna pani nic o tym nie wie. Często nie można uzyskać informacji co dziecko robiło, ile jadło, ile spało, zawsze dziecko jest wydawane z bezpiecznym "wszystko dobrze" a jak pytam o szczegóły to pani nie wie bo przyszła później albo była na innej grupie. Moje dziecko bardzo się rozwinęło ale to chyba normalne bo przebywa w grupie. Cena bardzo atrakcyjna ale ja oczekiwałam więcej. Od września zmieniamy żłobek.
Moja ocena
Ujeścisko kategoria: Żłobki
opieka: 3
 
wyposażenie: 2
 
bezpieczeństwo: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 3
 
3.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś jeszcze może podzielić się opinią na temat tego miejsca ? Będę wdzięczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje dziecko także uczęszcza do tego żłobka. Myślę, że dzieciom jest tam dobrze. Z zajęć, z tego co widziałam, jest jakieś 20 minut dziennie (śpiewanie, tańczenie itp). Parę rzeczy na minus też by się znalazło. Mi póki co nie podoba się wydzwanianie po rodziców przy każdym przysłowiowym kichnięciu. Czasami mam wrażenie, że panie skupiają się za bardzo na zminimalizowaniu grupy. Dla pracujących rodziców jest sprawa bardzo kłopotliwa. O tym, że za takie bezpodstawne odsyłanie do domu nikt pieniędzy nie zwróci- nie wspomnę. A co do pań- jedne sa fajniejsze, bardziej empatyczne, inne sprawiają wrażenie jakby dopadło je wypalenie zawodowe. Jeśli masz Marta jakies konkretne pytania, to z chęcią na nie odpowiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ma Pani do wyboru inny żłobek to proszę do tego nie posyłać. Ten żłobek naprawdę jest złym miejscem dla dzieci :(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam porównanie - rok w żłobku Ujeścisko i rok w innym żłobku i powiem szczerze że nie wiem co mnie podkusiło żeby tu posłać dziecko...
W Ujeścisku średnio raz na 2 tyg miałam informację że moje dziecko nie powinno chodzić do żłobka bo katar. Każda krosta na ciele była pretekstem do zgłoszenia podejrzenia wysypki/rumienia zakaźnego/bostonki. Zgrzane od biegania dziecko to dla opiekunek gorączka i telefon po rodzica.
Po zmianie żłobka telefon był tylko raz, kiedy dziecko miało faktycznie ponad 38 stopni. Żadnych zaświadczeń, żadnych zgłoszeń.
Dzieci codziennie mają zajęcia, co 2 dni9 nowe prace na tablicy. W Ujeścisku nic, jedynie na facebooku zdjęcia z urodzin bo to chyba jedyna atrakcja dla dzieci - opiekunki mało kreatywne, zajęcia to włączenie muzyki i wyrzucenie poduszek na środek sali.
Catering słaby, zimny. Tanie kurczaki obtoczone pomarańczową gotową przyprawą. Na podwieczorek każdego dnia kisiel lub budyń w formie bezsmakowego gluta.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry