Widok

Mieszkający na działkach im .Miczurina

Dziś miałem przykład jacy to przysłowiowi "Janusze" mieszkają na działkach im Miczurina. Czy nie ma mozliwosci wygonienia tych cwaniaczków.Rzucają smieci gdzie popadnie ,Nie sprzatają przy swojej działce ,mają problemy z zamykaniem bramy wjazdowej ,a jak ktoś im zwróci uwagę to patrzą na ciebie jakbyś był z innej planety.Najgorsi są ci około 20 -30 latek bo mysla ,że są panami na swojej chacjendzie. Takie mieszkanie na działkach powinno być zabronione.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jest zabronione i co z tego, jak nikt tego nie egzekwuje. Prezesi ogródków muszą dostawać dobrą łapówę że przymykają na to oko, gdyby tak nie było to na sezon zimowy odłączona zostaje woda i prąd i nikt by nie mieszkał. Najlepsze jest to że oprócz tego że mieszkają to mają podostawiane przyczepy kempingowe i wynajmują turystą, na sobie oszczędzają i jeszcze zarabiają. Tak może być tylko w Polsce....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Prezesi nie egzekwują, bo sami mają po 2, 3 działki i postawione domy ponadwymiarowe w których mieszkają z rodzinami ...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

A skąd masz takie informacje?:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polak to taka istota, że wszystkiego zazdrości drugiemu - kupcie sobie działki i tam mieszkajcie a mi nic do tego.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

tu nie chodzi o zazdrość, a o zwykłe poszanowanie innego,
na działkach trzeba dbać o porządek, (nie płaci się za wywóz śmieci - o czym ostatnio jest głośno,
na działkach nie wolno mieszkać, a przebywać (odpada płacenie czynszu, odprowadzania ścieków - jak masz włąsną studnie i samooczyszczające się szambo to masz innych gdzieś)
na działkach "narwik" jak powstały, był 1 prezes, starszy pan, który wszystkiego innym zakazywał a sam robił to co mu się podobało, czyli - użytkownicy tylko mogą mieć 1 dzałkę (on miał 3), nie wolno stawiać innego domu niż wzorcowe, on postawił 2 ponadwymiarowe (w tamtym okresie)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja niczego nie zazdroszczę. Mam działkę ale na niej nie mieszkam bo to nie zgodne z prawem a chyba po to ono jest żeby go przestrzegać, prawda????!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

"nie mieszkam, bo to niezgodne z prawem" - dobre hehe :)
Gdyby było zgodne z prawem, to mieszkałbyś ,.... pod mostem?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak nie rozumiesz o czym jest rozmowa to po co dodajesz absurdalne wpisy???
Pod mostem to można być bezdomnym a nie mieszkać!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Stogi

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

do góry