Odpowiadasz na:

Re: Mieszkańcy podgdańskiego Banina narzekają na Pocztę Polską. Powód - przesyłki docierają nawet po miesiącu. Co na to poczta?

a ja po raz KOLEJNY roznoszę listy po mojej ulicy! cała korespondencja na Wesołą trafia do MOJEJ skrzynki!!!... czy ja mam za darmo latać po ulicy i wrzucać w skrzynki kolejne listy??? listonoszowi... rozwiń

a ja po raz KOLEJNY roznoszę listy po mojej ulicy! cała korespondencja na Wesołą trafia do MOJEJ skrzynki!!!... czy ja mam za darmo latać po ulicy i wrzucać w skrzynki kolejne listy??? listonoszowi się nie chce??? domy są oznakowane, ulica przejezdna...ale nie, po co się trudzić! wpitzieli całą Wesołą do jednej skrzynki i niech się kurka matwią...dobrzy sąsiedzi są, sobie dostarczą!!! NIE, sąsiadów lubię i szanuję, ale pracować za listonosza NIE BĘDĘ!!!

zobacz wątek
11 lat temu
~qq

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry