Widok

Mieszkańcy szeregów przy ul. Lubczykowej!!

Kochani mieszkańcy szeregów przy ul. Lubczykowej!! Mam propozycję - może zrzucimy się na płyty chodnikowe, po których można byłoby normalnie wyjechać z osiedla od strony ulicy Inżynierskiej?? Czy wolimy jeździć po dziurach raz na jakiś czas łatanych śmiesznymi kamyczkami?? Kto jest za??
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Cala lista chetnych. Hahahahaha
Jak cos zrobic a nie daj boze wydac 5 dyszek to spierniczaja gdzie pieprz rosnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

No tak, ale jeździ się fatalnie... Naprawdę to nikomu nie przeszkadza? Teraz jest wiosna i jako tako to wygląda ale w zimie nikt tej "prowizorki" nie odśnieża i ciężko się wyjeżdża z osiedla. Nie wspomnę że deweloper City House zostawił ten etap osiedla rozgrzebany. Miała być droga, monitorowane osiedle, domofon i zamykana brama. Nic z tego nie zostało zrobione. Mrzonki dla naiwnych...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi nie bo ja tam nie jezdze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, tylko czyja jest ta droga. Chcesz coś zrobić, okaże się że nie wolno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogolnie to popieram tego przedmowce, ktory chce robić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie 26.04.2017 o godz. 20.00 koło zielonej bramy!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tą drogę należy zrobić, popieram
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rowniez popieram
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakies wiesci ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na razie popieramy inicjatywe. Trzeba robić. Nikomu sie nie chce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Głowa do góry !! Mamy Pana Pawła K. któremu na szczęście robić się chce!! I za to jesteśmy mu wdzięczni - przynajmniej ja :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry