Widok

Mieszkania przy ul. Czajkowskiego

Suchanino Temat dostępny też na forum:
Inwestycja wbudowywana jest w od lat istniejącą dzielnicę, a to oznacza dostęp do wszystkich miejskich udogodnień. Blisko jest do przedszkola, szkoły, sklepu, ośrodka zdrowia, kościoła. Autobusem można dojechać do centrum Gdańska, do Wrzeszcza i okolicznych dzielnic. W ramach kompleksu powstały cztery budynki sześciokondygnacyjne, a w nich mieszkania dwu- i trzypokojowe. Ze względu na położenie budynków, z wielu okien rozciąga się panorama na Gdańsk. Pod budynkami znajdują się podziemne ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś zna datę odbioru?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

ojej ale na tych wizualizacjach to wygląda inaczej niż w rzeczywistości - gdzie ta cala zabudowa naokoło ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ładne zdjęcia, tylko jakiś osioł zapomniał że dookoła są stare, paskudne wieżowce, oraz, że budynek znajduje się na gigantycznej skarpie, moim zdaniem to oszustwo
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 5
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

developer

Witam, czy ktoś z Was wie, jaki developer buduje to osiedle? Dziękuję :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

developer

Te osiedle buduje Spółdzielnia Mieszkaniowa Suchanino. Za sprzedaż odpowiedzialne jest pośrednictwo Tyszkiewicz.

Osiedle znajduje się w samym centrum dzielnicy Suchanina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam osiedle na zdjęciach wygląda ładnie tylko kupić wykonczyć mieszkanie i umeblować no i sie wprowadzać gdybyście szukali kogos do remonty polecam witek.remonty@o2.pl ja kupiłam mieszkanie w pobliżu mi sie tam podoba
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
w poblizu ?:> super...... dlaczego nie tam? bo cena z kosmosu ?:> 6-7tys za developerke to w SOPOCIE a nie na suchaninie, az tak wartosciowy teren to to nie jest. 5,300to max co mozna dac. Mieszkania w wiekszosci nieustawne, dziwne rozklady, wielkie lazienki....a potem aneksy kuchenne w 50m mieszkaniach 2pokojowych np. Wykonczenie dev - wieele do zyczenia, brak zabezpieczen na balkonach, zwykle tanie barierki i sruby, srednio -bardziej socjalnie wygladajace korytarze - to tak z REAL-a a nie z wizualizacji ;) polecam jak jzu nie macie czego kupic w okolicy....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy ktoś z mieszkańców tych nowych budynków jest w stanie napisać jakie są ceny za czynsz i przy jakim metrażu w okresie zimowym który teraz minął. Jestem zainteresowana mieszkaniem stad moje pytanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
430zł z garażem podziemnym 52m2 opłata stała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję za odpowiedź.
A ile osób jest zameldowanych bo to chyba tez ma znaczenie...??
Mam jeszcze pytanie, przechodząc wczoraj widziałam,że mieszkańcy nowych bloków mieli jakieś zebranie i byli bardzo poruszeni... Czy można wiedzieć o co chodziło??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

znaczenie ma, czynsz ma różne składniki i niektóre są przemnażane przez ilość osób
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
głupi ten , kto kupi mieszkanie na Czajkowskiego. Życzę powodzenia , przeczytajcie artykuł hehehe

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Mieszkancy-Suchanina-bez-wind-i-aktow-notarialnych-n71122.html
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 12

Jest ok

Pomimo początkowych problemów developera, budowa zakończyła się spektakularnym sukcesem.
Osiedle idealnie skomunikowane, wszystko pod ręką.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry