Widok

Mieszkanie na ul. Maszopów - jak się mieszka?

Witam wszystkich serdecznie. Proszę o informację dobrze zorientowanych najchętniej samych mieszkańców ul. Maszopów. Jak się mieszka w tej okolicy? Szukam miejsca w którym moja Mama będzie się dobrze czuła, gdzie będzie miała trochę odpoczynku od miejskiego zgiełku a jednocześnie w miarę dobry i dogodny dostęp do sklepu komunikacji miejskiej itp.
No i zasadnicza sprawa czy okolica jest bezpieczna i przyjazna dla starszej osoby.
Dziękuję wszystkim którzy zechcą podzielić się swoimi opiniami w tej kwestii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Wprawdzie nie mieszkam na ul. Maszopów ale na Gryfa Pomorskiego i bardzo sobie to miejsce chwalę. Jestem osobą starszą i sprowadziłam się niedawno. Komunikacja super, sklep blisko, kościół również. Na spacer można udać się do pobliskiego lasu super miejsce na jazdę na rowerze. Osiedle spokojne i uważam za bezpieczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za opinię i będę wdzięczna za kolejne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maszopów to już dolny Wielki Kack, a więc troszkę inna bajka. Generalnie ta okolica jest OK, ale trzeba pamiętać, że w okolicach Maszopów jest tylko jeden sklepik, ortodonta i tyle... w dodatku okolica jest regularnie rozjeżdżana przez mamusie wiozące swoje dzieci do szkoły. Do lasu z Maszopów też jest kawałek i trzeba się przedzierać przez śmietnisko i skarpę, by do niego wejść. Co jest rzeczywiście dużym plusem, to spokój. Na Maszopów generalnie mało co się dzieje.

Dobrą infrastrukturę (sklepy, usługi, komunikacja, dojście do lasu) to ma Fikakowo - osiedle "dopieszczone". Na dole z takimi sprawami jest sporo gorzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wielki Kack

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry