Widok

Mieszkanie ( uciążliwe ) na Przymorzu

Od miesiąca mieszkam w falowcu, na parterze. Przymorze. Wynajęliśmy to mieszkanie z mężem, ponieważ musieliśmy na szybko coś znaleźć. Czy jest tu ktoś, kto też tak mieszka? Nie da się wytrzymać w tym hałasie. Ciągle wrzeszczące dzieciaki, ludzie, psy, samochody podjeżdżające na parking, ptaki. Ja wiem, że wszędzie są takie odgłosy, ale mieszkaliśmy już w różnych dzielnicach i nie było tak głośno jak tu. Też macie takie odczucia?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Też mieszkałem w różnych miastach i dzielnicach, ale nie przypominam sobie mieszkania, które mógłbym opisać w podobny sposób.
Trzy lata temu mieszkałem w Warszawie na osiedlu Skorosze. Przed oknami był plac zabaw, ale dzieci praktycznie mi nie przeszkadzały. Było jednak coś, co na początku dawało nieźle popalić. Huk startujących z Okęcia samolotów powodował niesamowite wrażenie, które z czasem jednak przestawało być aż tak uciążliwe. Można się chyba przyzwyczaić do wszystkiego :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No w falowcach juz tak jest xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Przymorze

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Nowe mieszkania Trójmiasto (31 odpowiedzi)

Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się co może mi ten region...

do góry