Widok

Mieszkanie w Gdyni Dąbrowie

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Witajcie, może na forum znajdą się ludzie którzy szukają mieszkania bez pośredników? Szkoda mi kasy na "krwiopijców".

Proponuję Wam przytulne a zarazem przestronne mieszkanie w kameralnym budynku wybudowanym w 1994r. przez dewelopera. Mieszkanie jest dwustronne, dobrze doświetlone. Odnowione kompleksowo w 2006r. Do mieszkania przynależny piwnica 7m, taras 12m i miejsce postojowe. Moim zdaniem bardzo dobra lokalizacja. Wokół bloku las a więc cisza i spokój, do ruchliwej ulicy jakieś 300m. W miarę szybko można się stąd dostać zarówno do Centrum Gdyni ok 10 km, Sopotu ok. 10km jak i Gdańska. Ma miejscu pełna infrastruktura no i Park Krajobrazowy a więc dużo świeżego jak na miasto powietrza, jest gdzie połazić czy pojeździć na rowerze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla uzupełnienia informacji: mieszkanie ma 64m powierzchni użytkowej, po podłodze ok 10 m więcej. Łącznie są 2 spore pokoje /32m - salon, 14m - sypialnia/, oddzielna kuchnia -10m., łazienka - 5m z oknem. II piętro w 2-piętrowym budynku. Cena wyjściowa to 370 tys. zł ale do negocjacji. W razie zainteresowania, więcej informacji mogę przekazać drogą mailową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze ja szukam 3 pokojowego. Ale prześlij mi proszę ofertę na maila i fotki.
mar-dab@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
jestem zainteresowany ofertą, prosiłbym o przesłanie zdjęć lub numeru kontaktowego na adres: roni22@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkałam na Dąbrowie 10 lat. Faktycznie doskonałe miejsce - blisko lasu, cicho i spokojnie a jednocześnie bogata infrastruktura (moje ulubione delikatesy "Jedynka" i pani krawcowa-cudotwórczyni z ul. Gorczycowej - polecam), bardzo dobra komunikacja publiczna.
Wróciłam do Gdańska ze względu na pracę.

Pozdrawiam,
Dagmara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej czy oferta sprzedaży jest nadal aktualna, jestem na etapie szukania ?? Pozdrawiam proszę o info na k.szczepaniak4@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dąbrowa

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry