Zakupiłem mieszkanie w centrum Gdańska, w historycznym budynku odbudowanym w latach '60. Jako pasjonat historii miasta chciałem wnętrzem oddać ducha historii miejsca i miasta. Mieszkanie nadawało się do użytku, poza łazienką i na jej gruntowny remont się zdecydowałem.
Obawiałem się decydując się na pomoc projektanta/-tki, że trafię na artystów zapatrzonych w swoją wizję i nowoczesne podejście. Jak się okazało, niesłusznie.
Na kontakt z Panią Magdą skusiłem się dzięki portfolio na stronie. Zobaczyłem tam drewno i cegłę, które uwielbiam więc postanowiłem spróbować.
Pani Magda stopniowo, etapami, wizualizowała to czego szukałem. Pomagała dobrać materiały, doradzała we wszystkich kwestiach odnoszących się od materiałów, przez pracę z nimi, aż po praktyczne aspekty danych zastosowań. Otrzymałem projekt łazienki, na podstawie którego pracował budowlaniec. Praca z nim to zupełnie odmienny temat, na szczęście wsparcie i porady Pani Magdy pomogły przebrnąć przez trudy remontu.
Ostatecznie łazienka została ukończona zgodnie z wizją jakiej szukałem, a jakiej bez pomocy Pani Magdy nie udało by mi się zobrazować i zrealizować.