Widok
Mieszkaniec - opinia
Niemiła obsługa, brak dbania o osiedle, wysokie opłaty, które nie wiadomo na co idą.
Moja ocena
obsługa: 1
jakość usług: 1
prowizje i opłaty: 1
ocena ogólna: 1
1.0
* maksymalna ocena 6