Widok

Migowskie Tarasy

Morena Temat dostępny też na forum:
Migowskie Tarasy to osiedle zlokalizowane u zbiegu ulic Myśliwskiej i Piekarniczej w Gdańsku. Teren jest otoczony naturalną skarpą porośniętą zielenią co daje intymność, a lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do punktów handlowych i komunikacji (również nowej linii tramwaju). W ramach inwestycji zrealizowane zostały trzypiętrowe budynki mieszkalne z garażami podziemnymi. Łącznie miało ich powstać 11, ale ostatecznie powstało 9. Posesja jest ogrodzona, przy wjeździe zamykanym szlabanem ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesteśmy szczęśliwi

Na dzień dzisiejszy, po kupieniu i wykończeniu mieszkania jesteśmy bardzo z niego zadowoleni. Kupiliśmy mieszkanie już gotowe, sama procedura związana z uzyskaniem kredytu przebiegła bez problemów. Na dzień dzisiejszy, po zmianie cen, Migowskie Tarasy stały się bardzo dobrym rozwiązaniem jeżeli chodzi o mieszkanie w dobrej lokalizacji z dobrym dojazdem do Wrzeszcza czy centrum. Plus za duży taras. Dziękujemy za miłą obsługę i pomoc w załatwieniu formalności. Pozdrawiamy Filip i Irena z Piotrusiem. Pozdrowienia dla sąsiadów
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 18

ale ściema

Korekta podpisu:
Filip z TOP Consulting
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

ale ściema 2

Korekta podpisu 2:
Malkontent z Migowskich Tarasów
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Cieniutko

;) Piękna laurka - bardzo ładnie i marketingowo napisana. Brak jakichkolwiek potencjalnie pejoratywnych określeń, ani jednego słowa "NIE" w całej wypowiedzi. Brawo dla konsultanta ;) Jednakże laurka śmierdzi na kilometr ;)

Ps. prawie 5000 za metr kwadratowy stanu developerskiego? ;) Mam znajomego mini-developera, któy na osobie sprzedaje mieszkania po 3400 w stanie developerskim i zarabia na tym. Więc moi drodzi 5000 to zgoda, ale za dwa metry ;)

Pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rozumny człowiek wybierze się na spacer do tego osiedla i popyta mieszkańców, pierwsze pytanie czy mają akt notarialny nabycia nieruchomośći, pózniej rozejrzyć się dookoła domów, może to już wystarczy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jest tak źle

Zanim zdecydowałem się tam pójść słyszałem od ludzi różne rzeczy na Migowskie Tarasy, ale najczęściej były to słowa "ludzi, którzy słyszeli od ludzi", ale że zdarzyła się możliwość zobaczenia naocznie mieszkań (kolega tam mieszka), powiem wam co sam widziałem. Miałem możliwość dokładnego obejrzenia sobie paru mieszkań w budynku A1 i A2. Mieszkania i budynki ładnie wykończone, drewniane okna, dobrej jakości drzwi wewnętrzne, proste ściany i gładkie wylewki, duromarmurowe itp parapety, ciekawa kolorystka klatek, nawet granit na klatkach schodowych (parter), a pod wycieraczki na biegach schodowych specjalne wgłebienia, żeby się po całym korytarzu nie szwędały. Gres na balkonach to już standard. Ogólnie byłem pod wrażeniem. Na tyle dużym, że sam chce kupić mieszkanie. Tak czy siak ja mam już jedno mieszkanie w 3 letnim budynku Inpro, osiedle strzeżone itp, ale okna plastikowe, parapety też, granitu na klatkach nie ma, więc raczej nie powiedziałbym, że mieszkania na Migowskich Tarasach to taka kicha.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 8

Szybko wybrane i szybko kupione :-) Pozdrawiam. Plus za duże tarasy
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

LIPA

Niby wszystko pięknie ale po podpisaniu umowy stajesz sie intruzem. jakość także pozostawia wiele do życzenia - tynk odpada, brak odpływu w łazience, ściany jak z tektury, balkony do dziś nie naprawione.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 11

a świstak siedzi i zawija sreberka

o braku odpływów to akurat prawda, koszt wykonania przez hydraulika 50-100zł, awantura z developerem o brak odpływów - bezcenna
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

tarasy

witam . mam pytanie odnosnie tych nieszczesnych tarasow.. dlaczego nikt tego nie wynegocjowal od dewelopera.. kupilam rok temu juz z tym problemem. teraz bede go naprawiac, po zdjeciu plytek i 10 cm warsty sam mokry piach.. masakra, Takiej fuszerki dawno nie widzialam,szkoda ze jak byla gwarancja nikt nie staral sie wymusic na deweloperze poprawek!
Anna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Slaba jakosc

to nie jest dobry wybor
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12

Na czym polega słaba jakość? idz do robyga lub arskomu.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

a na czym polega słabość robyga? jakieś konkrety?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Informacja nie stanowi oferty":(

Zacznę od zdania: "Teren osiedla jest ogrodzony oraz objęty systemem monitoringu". Jest to wierutne kłamstwo.
Teren nie jest ogrodzony - płot stoi tylko od strony skarpy. Na teren osiedla bez problemu wejść może każdy, zarówno od strony ul. Piekarniczej jak i od Myśliwskiej - nie ma żadnej bramki ani furtki z domofonem, co jest standardem na sąsiednich osiedlach. Szlaban stoi sobie po środku drogi wjazdowej nie połączony z żadnym płotem. Płot i furtki oraz instalacje domofonową na własny koszt zainstalować mogą sobie lokatorzy.
Nie ma żadnego systemu monitoringu, o którego obecności deweloper zapewniał przed podpisaniem umowy. Koszty instalacji monitoringu również ponosić będzie wspólnota.
Ochrony nie ma, ale jaki jest sens angażowania firmy ochroniarskiej do nieogrodzonego i niemonitorowanego terenu?
Brak również tak prostego rozwiązania jak rolety antywłamaniowe w mieszkaniach na parterze, nie mówiąc już o obiecywanych "systemach antynapadowych zintegrowanych z portiernią".
Z balkonów po kilku miesiącach od oddania mieszkań do użytku kompletnie posypały się kafelki. A dzięki zastosowaniu przedziwnej substancji wypłukiwanej przy każdym deszczu szklane płyty w balkonach są wiecznie zapyziałe i wyglądają niechlujnie, gdyż osadu nie da się niczym usunąć.
Dzięki dodaniu na stronie www zapisu, że "informacja na stronie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego" firma oferująca lokale obiecuje gruszki na wierzbie.
Jeśli chodzi o instalacje - nie przewidziano odpływów, trzeba je sobie samemu doprowadzić we właściwe miejsce.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 12

skąd tu minusy???

Przewaga minusów pod tym postem (i podobnymi które ośmielają się zwrócić uwagę na przekłamania oferty i niedoróbki wykonawcy) świadczy chyba o dużej aktywności dewelopera na forum.

Przecież "lokatorka" stwierdza fakty, które każdy może obejrzeć na własne oczy odwiedzając osiedle - brak monitoringu, ogrodzenia, ochrony, odpadające kafle na balkonach, a dodatkowo ostatnio częste włamania na parterach i kradzieże w halach garażowych.
Minusowanie takich postów to próba zaklinania rzeczywistości przez gorliwych pracowników działu sprzedaży.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie- również mam wrażenie, że deweloper ostro tutaj działa !!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze, że nie grodzone

Bardzo dobrze, że nie grodzone - zachęca mnie to do przyjżenia się inwestycji! Co to za g*** moda żeby się grodzic - może wieżyczki strzelnicze zamontujmy - na pewno będzie bezpieczniej!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jaka jest wysokość czynszu na migowskich tarasach?

Interesuje mnie mieszkanie 44 - 49 m.
Czy ktoś z Państwa wie ile mniej więcej wynosi wysokość czynszu takiego miieszkania?
Dziękuję
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

czynsz

dla takiego mieszkania miesięcznie średnio nie więcej niż 450 zł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opłaty, czynsz

Witam.
Za mieszkanie o pow. 67m2 mam razem z miejscem postojowym do zapłacenia 205zł za miesiąc. Do tego muszę doliczyć koszty wody i teraz dojdzie ogrzewanie. Nie jest tak jak ktoś napisał że za 40m2- 49m2 płaci się 400zł. Ogólnie fajne mieszkania i nie jest tak jak inni piszą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

???

do zapłacenia 205zł + woda i ogrzewanie to razem ile? 450zł miesięcznie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

kameralnie i przyjemnie

kupiłem 3 pokoje, jest kameralnie i przyjemnie, ponadto dobra jakość wykończenia (drewniane okna, drzwi wewnętrzne gratis, windy)
polecam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

a w którym bloku?

A w którym bloku jeśli można wiedzieć?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

w C

w C bloku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polacamy :)

Dobra decyzja, mieszka nam się bardzo dobrze. Super lokalizacja, normalni sąsiedzi, w miarę dobra cena i co najważniejsze mieszkania były gotowe do odbioru. Pozdrawiam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

nowy lokator

chcę kupić kawalerkę 33m2 na migowskich tarasach czy ktoś wie ile wynosi czynsz,i jak się mieszka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkańcy budynku 24D

mieszkamy już od 3 miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni, małe i przytulne osiedle w dobrej lokalizacji za rozsądne pieniądze
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polecam

Zakochałam się w swoim nowym mieszkaniu...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Subiektywna opinia Gutka

co prawda mieszkamy dopiero 3 miesiące ale naszym w naszym subiektywnym odczuciu zakup mieszkania na tym osiedlu to była dobra decyzja, trochę mało sklepów w zasięgu małego spaceru (tylko 2 osiedlowe) ale za to poczta pod nosem. korki do wrzeszcza ale tylko w godzinach szczytu - czyli jak wszędzie. osiedle ciche i jak ktoś już na forum napisał bardzo "kameralne". żeby wynegocjować niższą cenę trzeba się trochę nachodzić, ale z pewnością warto...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zakupiłam mieszkanie w w 2011 roku. Gdybym mogła powiedzieć, czy jestem zadowolona, powiem tak gdybym mogła cofnąć czas nie kupiłabym tego mieszkania. Zacieki w hali garażowej , wilgoć w piwnicach, pleśń. Osiedle nieogrodzone, brak monitoringu, i ten cyt" luksus" to chyba żart. Po barierce balkonowej ścieka mi wraz z klejem woda pozostawiając na barierce białe zacieki, które są trudne do usunięcia. Kierownik Pan M.O to kompletny błazen, ściemnia, kombinuje, zrobi się , kłamie na każdym kroku, licząc na to że minie gwarancja, a wtedy jesteśmy na przegranym miejscu. Pani Prezes L.D.T przed zakupem milutka, obecnie jednym słowa ma nas w pupie. Nie polecam tego osiedla. Obecnie szykujemy się w związku z tym, iż deweloper nie usuwa usterek do złożenia pozwu w sądzie.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 6

pozew

będzie się działo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

bez profesjonalizmu

Nie polecam zakupu mieszkania na tym osiedlu. Zacieki, obecnie pleśnie w piwnicach. Deweloper niedostatecznie dostosował teren do budowy domów mieszkalnych, owszem wykonał polowanie, ale jak na te warunki to za mało. W halach garażowych zacieki do połowy ściany, podłoże bardzo mokre, jedynie wyjście to drenaż, lecz dweloper nie planuje nic z tym robić. Więc ogólnie po zakońzceniu gwarancji pewna sprawa w sądzie. Akty notarialne, jesli ktoś zdecyduje się na te mieszkania, to proponuję, wpisac w umowe , że to klient wybiera notariusza, wybrany przez dewelopera, czyli Pan L. z Wrzeszcza, jest bardzo drogi pobiera taksę całkowitą, podczas gdy idąc z ulicy do obojętnie jakiego notariusza, dzieli wyliczoną taksę na pół ( wiem sprawdziłam, ). Deweloper nie odpowiada na żadne pisma, nie usuwa usterek, kierownik od dewelopera mieszka na tym samym osiedlu. To typ który ściemnie, cyt" zrobi się, i tak się robie że nie jest zrobione, czyli czeka , aż klientowi minie gwarancja, niezły sposób, jednak takie zachowanie ocenić jako lekceważenie klienta to za mało. STANOWCZO ODRADZAM TEGO DEWELOPERA
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

gdzie?

Witam
Ja ,mieszkam w budynku 26D i nie widzialem plęśni w budynku ani też zacieków w hali garażowej. Mogę porposić o więcej informacji?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chcesz kupić mieszkanie na tym osiedlu...

Trzeba się wybrać na osiedle i po prostu zapytać jednego, drugiego mieszkańca jak im się mieszka, jaki płacą czynsz itp. powodzenia!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Monika

osobiście mieszka mi się na tym osiedlu bardzo dobrze, z czystym sumieniem mogę polecić
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najlepiej zobaczyć samemu.

Mieszkamy na MT ponad rok i zasadniczo jesteśmy zadowoleni. Drobne problemy są na każdym osiedlu. Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych zacieków w hali garażowej oraz przyległych pomieszczeniach, łącznie z piwnicami. Toczą sie właśnie rozmowy pomiędzy wspólnotami na temat wprowadzenia monitoringu i ochrony na osiedlu. Tak naprawdę decyzja w tej sprawie zależy od mieszkańców. Najłatwiej jest narzekać.
PS Mam nieodparte wrażenie, że ostatnie krytyczne opinie pochodzą od tej samej osoby :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

witam,
mieszkam w tym samym bloku (24D); i jestem zadowolona :)
pozdrawiam obecnych i przyszłych sąsiadów!
nie wstydzę sie - podpis - prawdziwy :)
ps. cena do jakości - jakosć wysoka, ale i cena wg. mnie jak kupowaliśmy dość wygórowana (teraz jest taniej)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

auto

hmm wychodzi na to że właściciel skutera ma też auto... No i się chłopie/babo wygadałeś/aś... Teraz jak Ci (nie daj Boże) zginie auto, próżno będzie szukać winy u sąsiadów...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszyscy narzekają

to i ja ponarzekam!!!A mianowicie podłączam się do opinii odnośnie -dewelopera,wilgoci,niedokończonych balkonów, brakującego monitoringu...i coś od siebie czyli irytujące kartki za wycieraczką aut parkujących w hali garażowej ''nielegalnie" ludzie odpuście sobie każdy każdemu robi pod górkę wypominanie głośnych rozmów że bałagan i tak w kółko...moja rada trzeba było sobie kupić dom 20km od Gdańska Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Propozycja zbig przeniesienia dyskusji na migowskie tarasy forum będzie odpowiednia, zauważyłam, że z tej strony codziennie jest coś kasowane.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odnośnie kartek 2

Rozumiem, że gość wkłada kartki frajerom którzy parkują w hali garażowej a za miejsca w hali nie zapłacili? Jeśli tak, to rzeczywiście gość jest naiwny że kartki są tu skutecznym rozwiązaniem. Moim zdaniem od razu trzeba takim spuszczać powietrze. Jak coś to chętnie pomogę, bo frajerstwa takiego nie znoszę.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak, tylko to nie jego sprawa, nikt go do tego nie zobowiązał. Poza tym brak mu wiedzy, czy ktoś na przykład nie prowadzi negocjacji odnośnie zakupu miejsca, lub tak jak Pan od passata któremu deweloper zwleka z założeniem płotka na parkingu zewnętrznym, ciągle ma miejsce zajęte przez auta mieszkańców sąsiednich bloków, więc gdzie ma stanąć robi słusznie, są różne sytuacje. Spuszczać powietrze to chyba zbyt złośliwe, ja uważam, każdy niech pilnuje swojej osoby i będzie dobrze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

prowadzi negocjacje??

A co to ma wspólnego z nielegalnym zajmowaniem czyjegoś (tj. dewelopera) miejsca? To może tak sobie zasiedlić wolne mieszkania i rozpocząć negocjacje ze sprzedawcą, i sobie tak negocjować ... z 15 lat :)
I może zacytuję "a uważam, każdy niech pilnuje swojej osoby i będzie dobrze" to zacznij od siebie, bo jak wynika z postu do dobrze się orientujesz w sprawach innych sąsiadów.
Pozdro
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobry plan !

zasiedlić i ogień! najlepiej mieszkanie po sąsiedzku z takim co negocjuje miejsca w hali garażowej, będzie raźniej. I od razu imprezy non stop! muza na cały regulator, w końcu nikt uwagi nam nie zwróci bo każdy "pilnuje swojej osoby" ...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Satysfakcja

jak ja się cieszę, że nie mieszkam w Pani bloku... a "idiotowi" współczuje!

bez odbioru
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

dyskusja

gorąca dyskusja o jakości się skończyła :) czyżby deweloper naprawił wszystkie zgłaszane braki i usterki? a sąsiedzi pogodzili się wraz z nadejściem wiosny?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

super miejsce!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy to osiedle kiedyś będzie skończone?

Mieszkam na MT od 2007 roku. Wtedy deweloper twierdził, że osiedle zostanie zakończone do 2012 roku. Na razie jest ok.2/3 inwestycji (7 budynków z 11) i od lat nic się nie zmienia. Czy ktoś wie czy jest jakaś szansa, żeby osiedle zostało kiedykolwiek skończone i estetycznie wykończone? Czy już na zawsze straszyć będą dwa stare budynki mieszkalne, zdewastowany teren po byłym ogrodnictwie i brak faktycznego zamknięcia terenu?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyb aspełnią się marzenia o dokończeniu osiedla - będę podpisywał umowę na mieszknaie w budynku d, zaczynają jeszcze przed świętami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jednak

A jednak nie zaczną budować bo było za mało chętnych i do rozpoczęcia prac nie doszło w 2012 roku. Teraz zgodnie z umowami deweloper musi zwrócić wszystkie wpłacone zaliczki. Ciekawe czy jest z czego je zwrócić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i jeszcze jedno

Przeciwko deweloperowi toczą się sprawy sądowe ponieważ kilka osób chciało skorzystać z programu 'rodzina na swoim' ale deweloper nie rozpoczął budowy ostatniego etapu osiedla w 2012 roku i taka możliwość nabywcom przepadła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

życzenia

Z okazji końca świata życzę Pani Prezes oraz nowej firmie sprzedającej i budującej mieszkania na naszym osiedlu aby w końcu zrozumieli, że nie tylko pieniądze się liczą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozważam zakup jednego z gotowych mieszkań. Czy są nadal jakieś problemy z zaciekami w hali garażowej? Jakie są rzeczywiste koszty utrzymania mieszkania o powierzchni około 65-75 m2?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli chodzi o zacieki to proponuję udać się do bloku numer 26 , nadal egzekwują swoją prawa w sądzie. W bloku 24 do tej pory deweloper żadnych usterek nie usunął, akty notarialnego wszyscy do poprawki( tylko że deweloper nie ma ochoty przystąpić do poprawy), ogólnie odradzam zakup ceny wysokie a standard taki sobie , no i perspektywa , że w przyszłości sami będziemy usuwać wszystkie usterki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
A co jest nie tak z aktami notarialnymi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie co jest nie tak z tymi aktami notarialnymi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam , o mało co nie kupilismy mieszkania na MT , nie dostaliśmy kredytu z winy m.in źle sporzadzonego aktu notarialnego , a niezależny prawnik któremu pokazaliśmy ten tekst , znalazł 3 strony błedów - merytorycznych / niezgodności z ustawą - dyskfalifikujące autora aktu/ , formalnych / powoływanie sie na załączniki których nie było, brak podpisów / i logicznych / były punkty które sobie przeczyły / , a akt był podpisywany u notariusza L we Wrzeszczu , który go nawet nie czytał , jak zobaczył liste błędów , to zaniemówił. Generalnie należy unikać tej firmy - a jak już ktoś mieszka / miejsce fajne / to ścigać ich trzeba za wszystkie niedoróbki i braki - firma generalnie nierzetelna i nieuczciwa.
NIE POLECAM
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak mogli nie dostać Państwo kredytu skoro akt notarialny podpisywany jest po udzieleniu kredytu.
Po drugie jakie to błędy o których Pan mówi, bo nic nie jest sprecyzowane.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

co za bzdura, że notariusz nie czytał?

Notariusz ZAWSZE odczytuje na głos akt !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ten AKT to bełkot!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się ,większość moeszkańców ma mnóstwo błędów w akcie notarialnym, między innymi zaniżone powierzchnia części wspólnych, przez to mieszkańcy płacą zaniżony podatek od nieruchomości
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wspólnota

Deweloper przegrał sprawę w sądzie i został zlicytowany. Tak się kończy kombinowanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam

Odradzam zakup jakiejkolwiek nieruchomości wybudowanej przez panią lidię t. najgorszy deweloper w mieście, nie wywiązuje się z umowy, nie usuwa usterek, dno
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

mniejsze zło

Kupilismy i jak na razie nie żałujemy. Lokalizacja super, infrastruktura wymaga jeszcze dopieszczenia, architektura taka sobie ale nie odbiega zbytnio od tego co buduje się w obecnych czasach, cena dobra jak na lokalizację, jakość nie najgorsza. Poza tym cisza spokój, kameralnie...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

super

super
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

do zastanowienia

Mieszkamy na osiedlu MT od ponad roku. Miejsce jest ok, ale deweloper to dramat! Z usterkami nic nie zrobili do tej pory, klient po podpisaniu aktu już się nie liczy.. Pani prezes opryskliwa przez telefon, trudno uzyskać jakąkolwiek informację. O kłamstwach typu "osiedle monitorowane i chronione', "nie ma problemu z parkowaniem" itp. już lepiej nie wspominać. Sporo jest w okolicy innych inwestycji - warto się nad nimi zastanowić, jeżeli ktoś planuje zakup mieszkania.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7
Z tymi usterkami niestety to prawda.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zgadzam się w pełni

Zgadzam się w pełni, właściwie to i tak jest delikatnie ocenione. Ten deweloper po podpisaniu umowy ma wszystko w d*pie, jeśli nawet ktoś zdecyduje sie na zakup mieszkania od tego dewelopera , to proponuje, skorzystać z usług, prawnika, rzeczoznawcy budowlanego, uwaga na umowę, chodzi o to żeby nie pozwolić deweloperowi narzucić sobie firmy zarządzającej. Ja mieszkam od roku, ale już wiem że dopiero po trzech latach udało się tutaj wyrzucić firmę którą została narzucona im przez dewelopera, masakra, nie naliczała deweloperowi za fundusz remontowy, itd..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Opinia

Wszystkim potencjalnym klientom proponuję, przed zakupem zwrócić się do zarządu z bloku 24. Przekażemy wszystkie informacje dotyczące praktyk dewelopera Top Consulting. Można również zwrócić się z zapytaniem do firmy zarządzającej tym osiedlem firmą Bałt-dom.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13
Oczywiście ta "opinia" pochodzi od pani z bloku 24, która nie wiem jak znalazła się w zarządzie i mąci we wszystkim. Sąsiedzi już na nią nie mogą patrzeć. Ma samych wrogów na osiedlu. Zawsze można sprzedać mieszkanie i wyprowadzić się z osiedla Migowskie Tarasy. Wtedy to będzie najlepsze osiedle w Gdańsku.
Nie zgadzam się z opinią tej pani. Na osiedlu mieszka się bardzo dobrze i spokojnie. Deweloper buduje z solidnych materiałów. Budynki są dobrze wyposażone. Zieleń jest zadbana. Polecam to osiedle.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
Pracownicy dewelopera to nie jest miejsce aby reklamować swoje osiedle. A na dniach zamieszczę pozew który mieszkańcy złożyli do sądu. to wszystko dla bezpieczeństwa potencjalnych klientów.Nie rozumiem również krytykowania firmy ROBYG, kierownik osiedla migowskie tarasy jest jednocześnie kierownik w firmie robyg, więc proponuję trochę przemyśleć zanim wpisujecie te bzdury, mieszka on w bloku przy szlabanie numer 26.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
szkalowanie mojej osoby i do tego wskazywanie miejsca jej pobytu może powodować ,że niepowołane osoby mogłyby poważnie potraktować Państwa opinie. Proponuję więc wykasować wszystkie dane, w przeciwnym razie skieruję sprawę na policję, ponieważ Państwa działania mogą narazić mnie na krzywdę osób trzecich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Proponuję aby pani P.znalazła sobie jakieś hobby, bo wyraźnie nudzi jej się w życiu :) Uprzykrzanie życia wszystkim sąsiadom to jej ulubione zajęcie. A może tak joga? Wyciszy się pani trochę. Albo garncarstwo? Zawsze można też spróbować kandydować w wyborach samorządowych. Tam znajdzie pani podobnych sobie przyjaciół :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Panie deweloperze, do czasu zarządzania przez firmę Admista która narzucił nam deweloper mieszkańcy co roku zamykali rok z minusem, obecnie mamy oszceędności na poziomie około 100 tuś zł, dlatego , że wyrzuciliśmy firmę która nie naliczała deweloperowi żadnych opłat
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

zadowoleny mieszkaniec

Mieszkam na tym osiedlu od 5 lat i jestem bardzo zadowolony. Jak porównam, co mówią znajomi o mieszkaniach w Robygu, Arksomie czy Alfa Parku, to naprawdę u nas jest super. Deweloper buduje z dobrych materiałów, nie oszczędza na tym. Te złośliwe wpisy na forum pochodzą od jednej pani P. z bloku 24, której nikt na osiedlu nie lubi.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7
ten sam kierownik świadczy usługi zarówno dla robyga jak i top consulting. Poza tym szkalowanie mojej osoby i do tego wskazywanie miejsca jej pobytu może powodować ,że niepowołane osoby mogłyby serio potraktować Państwa opinie. Proponuję więc wykasować wszystkie dane, w przeciwnym razie skieruję sprawę na policję, ponieważ Państwa działania mogą narazić mnie na krzywdę osób trzecich.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Zgadzam się z opinią: ta "wulgarna wieśniara" która mieszka Myśliwska 24 powinna spakować swoje "bambetle" i wynocha z osiedla.....już patrzeć na nią się nie da.......i kto się zgodził aby taka osoba była naszym reprezentantem?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

dobre materiały budowlane?

Jeśli mowa o materiałach budowlanych to być może wcześniejsze etapy były wykonane lepiej. Nowy etap jest zrobiony po kosztach. Rozmawiałem z jednym z podwykonawców i powiedział, że nigdy więcej nie chce mieć nic wspólnego z firmą top consulting, czy też top development. Nie płaca w terminach oszczędzają na wszystkim czym się da.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja tu mieszkam od samego początku i nie zamieniłabym osiedla na inne :) Jest cicho, spokojnie, a jeśli chodzi o jakość budynków to uważam,że jest bdb. Po 7 latach nie mamy żadnych usterek, zniszczeń, malowane były tylko klatki aby odświeżyć nieco wygląd. Nasza "zieleń" wygląda coraz lepiej i generalnie jest ok.Pozdrawiam wszystkich moich super sąsiadów :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6
Powiem tak nigdzie nie jest idealnie zawsze son usterki I naprawy ich som albo nie som. I niema co pisac jak Tu zle a gdzie indziej super jasne. Osiedle M.T to normalne spokojne osiedle dla rodziny . Polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

N. Politechniczna

Jak ci za płotem powstanie Nowa Politechniczna to szybko pomyślisz o zmianie osiedla :). Hałas, smród i bród to nas czeka a pod szlabanem główne skrzyżowanie. Było spokojnie, było ... No ale to MIASTO i co niektórzy mają czym się pochwalić u rodziny na wsi (pozdrawiam Słoiki).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zawsze możesz się wyprowadzić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do właścicieli psów!

Kiedy się - drodzy posiadacze czworonogów - nauczycie, że pies to nie tylko maskotka? Pies to nie tylko przyjemności, ale także obowiązki!



Wszyscy twierdzą, że sprzątają po swoich psach. To skąd - grzecznie się pytam - tyle g*wna na naszych trawnikach? Ostatnio, kiedy przeszedłem się między blokami, to cap dosłownie wisiał w powietrzu, a ja musiałem niemal co każdy krok uważać, żeby nie wdepnąć w kupę.



Dlaczego nie pozwalacie Waszym pupilom w****** się u siebie w salonie? Zobaczycie, jak to fajnie!



A już największe buractwo z Waszej strony to wyprowadzanie psów na plac zabaw. Polecam kotlet z psiego g*wna na obiad! SMACZNEGO!



PS. Ci, którzy po swoim psie sprzątają - na pewno się nie obrażą. Do reszty mówię: spadajcie na wieś! Nie dorośliście do mieszkania w mieście!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuje aby właścicielom niezbierającym kup po swoim psie zanosić je pod ich drzwi.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całkowicie się z tym zgadzam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Zastanawiamy sie z żoną nad kupnem mieszkania na tym osiedlu. Mamy pytanie odnosnie mieszkań na parterze od strony pòłnocno-wschodniej. Jak wpływa hala garażowa na ciepło w mieszkaniach oraz czy te mieszkania są jasne? Jakie są koszta eksploatacyjne mieszkań 76m2? Pozdrawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
75m2, 2+2, 600pln z wodą i ogrzewaniem
Im wyżej tym lepiej. Mieszkania na dole są ciemne. Najlepsza strona to pd-zach i takiego szukajcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opinia o deweloperze

Nie polecam tego dewelopera. Do momentu podpisania umowy byli bardzo mili. Potem zaczęły się problemy z terminowością, jakością wykonania, interpretacją dokumentacji i samą komunikacją.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Najgorszy deweloper jakiego mogłam wybrać, ma problemy z dotrzymaniem terminów, komunikacją międzyludzką natomiast jeśli chodzi o prawdomówność to myślę, że nigdy nie zapoznali się z tym słowem. Bez skrupułów naciągnęli nas na minę!
Siedem miesięcy opóźnienia, pozostawili nas samych sobie, bez dostępu do garażu, bez pilota do bramy wjazdowej oraz bez śmietników.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się z opinią powyżej. To co się tu dzieje to jakiś skandal. Pomijając wielomiesięczne opóźnienia oddania budynków i brak aktów notarialnych, komunikacja z deweloperem jest tragiczna. Po dwóch miesiącach od przeprowadzki mieszkańcy zmuszeni są wchodzić do budynku przez garaż, winda nie jest uruchomiona. Otoczenie budynku czeka na pierwsze mrozy, a chodnik obiecywany byl juz od początku lata... Najgorsze jeszcze przed nami, gdyż ogrzewanie nie jest włączone, a w mieszkaniach jest juz coraz zimniej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się w 100% z ta opinia.szkoda nerwów na walkę z nimi.nie polecam kupna mieszkania od tego dewelopera-taka przestroga dla wszystkich przyszłych zainteresowanych kupnem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jak standardy w bloku D ? Też zacieki, grzyby itp.?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Mogliby Państwo zmienić chociaż sieć z której Państwo korzystają wpisując pozytywne wpisy na temat dewelopera. Nieznacznie podważa to Państwa wiarygodność. Jak zapewne Państwo zauważyli wyświetla się tu również nr IP.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nikt nikogo nie zmusza do zamieszkania na Migowskich Tarasach.Chcemy mieć normalnych sąsiadów, od umowy zawsze można odstąpić ;) Niech moc będzie z Wami Kochani ;) Młodzi,gniewni,przeambitni...kiedyś zrozumiecie co jest ważne w życiu.Tracicie energię na hejty...whatever...;) Peace&love :))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Najgorszy deweloper jaki kiedykolwiek istniał

Odradzam jakiegokolwiek kontaktu z tymi oszustami i kłamcami. Naciągają klientów, zatajają bardzo istotne fakty, a notariusz z którym współpracują i do którego zmuszają, aby skorzystać z jego usług ma szemraną opinię na rynku. Jednym słowem jak dla mnie wszyscy z tej firmy powinni siedzieć za swoje oszustwa i naciąganie klientów. Przez nich byliśmy kłębkiem nerwówo i zostaliśmy naciągnięci na ogromne dodatkowe koszty.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Z tych powodów zrezygnowaliśmy z mieszkania i odzyskaliśmy kasę ( części wspólne!?!)!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Reportaż w TVP Gdansk



Polecam obejrzeć te wydanie Panoramy od około 10 minuty i wyrobić sobie samemu zdanie o deweloperze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda o deweloperze

O polityce dewelopera można było przeczytać również w Dzienniku Bałtyckim.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najgorsze osiedle w Gdańsku

Osiedle monitorowane> nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością, kamer brak, mieszkańcy nie chcą się składać wspólnie na Pana, który pilnowałby szlabanu, samochodów wjeżdżających i wyjeżdzających z osiedla. Ogromny problem z miejscami parkingowymi do dzisiaj w żaden sposób nierozwiązany chociaż były próby rozmowy z zażądca-jedyne co był w stanie powiedzieć to ze można sobie samemu namalować krzyżyk przed swoim miejscem żeby nikt go nie zastawiał, jakość słaba, ściany jak z papieru, słychać każdy dźwięk wydany przez sąsiada. Z tarasów odpadają kafelki, ciagle problemy z kanalizacja No i wisienka na torcie - ludzie mieszkający na tym osiedlu wykazują się egoizmem i brakiem kultury. Oczywiście nie wszyscy, ale większość myśli o sobie, czuja się na swoich trasach jakby mieszkali na wsi gdzie można wszystko. Jak mówisz dzień dobry to patrzą na Ciebie jak na kogoś chorego i nie odpowiadają, o wszystko ciagle chcą się kłócić. Jednym słowem mieszka tu bardzo dużo typowych, sfrustrowanych Polaków. Nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

julia

pokaz cycccce, somsiad z 2 pietra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Migowskie Tarasy

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...

do góry