Widok

Mila Baltica

Zaspa Temat dostępny też na forum:
Mila Baltica to dobra lokalizacja dla osób aktywnych. Szybko można stąd dojść lub dojechać rowerem na plażę. Obok znajduje się niewielki dzielnicowy park, który jest dobrym miejscem na poranny jogging lub spacer z wózkiem. Pas zieleni pomiędzy osiedlem a ulicą Czarny Dwór w miejskich planach zagospodarowania przestrzennego przeznaczony jest na stworzenie urządzonych terenów rekreacyjnych z centrum sportów kołowych - dla rowerzystów, wrotkarzy i rolkarzy. Sąsiedztwo rozbudowanej ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

ściema

ciekawe czemu nie piszą o zajezdni autobusowej w sąsiedztwie (grzanie silników od 3-4 rano)
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 35
Za dwa - trzy lata nie będzie śladu po zajezdni.
Przenoszą za miasto. A teren będzie zabudowany mieszkaniówką.
Gorzej jest tam na tą chwilę ze sklepami, w najbliższej okolicy pustynia.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 1

Okolica i zagrożenia

Jestem zainteresowany kupnem tam mieszkania, jesteście mi w stanie napisać jakie zagrożenia niesie tamta okolica, czy macie tez jakieś inne propozycje w tej okolicy , interesuje mnie niska zabudowa, dzięki za pomoc
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Sądzę że ciekawiej jest w "Nadmorskim dworze" invest comfortu,
ale to moje zdanie.
Znacznie bliżej morza i sklepów.
Ale za jakiś czas zapewne i to ulegnie zmianie w obrębie tej inwestycji.
Zagrożenia takie jak wszędzie, nie widzę aby te okolice były jakoś szczególnie niebezpieczne. To już dużo bardziej bym się obawiał mieszkania w centrum miasta gdzieś tam np. w okolicach Motławy gdzie budują nowe budynki.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
Sprawdź jak jest z podejściem do lądowania helikopterów na lądowisko przy szpitalu. Nie bez kozery budynki są takie niskie. Posłuchaj czy nie słychać karetek.
Nie tak strasznie jak "Przy Alejach" LCC, które są pmiędzy dzwonnicą a izbą przyjęć z lądowiskiem, ale może nie być fajnie.
Zajezdnia z czasem przestanie istnieć, to przesądzone. sklepy powstaną, zwłaszcza budynek przy ulicy ma mieć lokale usługowe na parterze. Ale ruch do szpitala będzie rósł...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 10

Duże zainteresowanie

Wiem, ze zainteresowanie jest duże gdyż już drugi raz podnoszą ceny :(
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6
A teraz przerwa na małą reklamę
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ulica Powstańców Wielkopolskich ma być wg planów remontowana więc z czasem może zwiększyć się na niej ruch ale to nic pewnego, bo na tą chwilę jest spokojnie... Znacznie głośniejsza jest Chrobrego. Zajezdnia rzeczywiście ma przestać istnieć i oby nie powstała druga Galeria Bałtycka.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niepowstanie Galeria tylko mieszkania
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zajezdni za 3 lata nie będzie w tym miejscu będą bloki mieszkalne
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

zajezdnia wyjeżdża za miasto

Z artykułu zamieszczonego na Trójmieście wynika, że na miejscu zajezdni powstanie osiedle z infrastrukturą usługowo-handlową, oby tylko
zrezygnowano z tej wysokiej zabudowy, Chrobrego jest bliżej Wrzeszcza niż Zaspy
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ulica Powstańców Wielkopolskich ma być remontowana. Powstanie na niej oświetlenie.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ceny z kosmosu, jakby to były jakieś apartamenty nadmorskie, a do morza ponad 2 km, wokół pustynia - zajezdnia, działki, na których dziadki leśne palą liście, zero infrastruktury i sklepów w pobliżu. Gratuluję wyobraźni
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 36

:)

Przechodzisz przez park i masz sklepy, lotnia, piekarnie, warzywniaki, drogerie, kawałek dalej Inter Marche, na Chrobrego Lidl, Biedronka, lepsza pustynia i mały spacerek przez park, niż kolorowe blokowisko z każdego okna :) A wyobraźnię mają, sporo nowoczesnych rozwiązań, smart house, solary....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 10

Zobaczymy, jak się te nowoczesne rozwiązania będą sprzedawały po nowym roku
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 12

Panu z działu sprzedaży już dziękujemy
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 6

Przechodzisz przez park z wózkiem i siatami...miła perspektywa
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 11

No, faktycznie, horrrrorrr...
Przez park z wózkiem...Brrrrr.... 150 metrów, paść można i nie powstać.....
Lepiej mieć wszystko "pod klatką" , blisko i brzuch lepiej rośnie ;)
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 5

a ja właśnie zamierzam kupić

Ceny faktycznie wysokie (7500-8000), ale wygląda porrządnie, z systemem smart w pakiecie, punktem zabaw dla dzieci (krytym), siłownia sauną. Brak sklepów to nie przeszkoda, i tak nikt nie chodzi na większe zakupy pieszo. Do morza w sam raz na dłuższy spacer, czy rower, żaden problem. Za to i do centrum i do Sopotu niedaleko, a o to mi chodzi. A na terenie zajezdni jak powstanie zabudowa, to na pewno nie tak wysoka, jak na zaspie. Zeby uniknąć kilku lat widoku na budowę wystarczy nie kupować mieszkań z widokiem na Chrobrego. Helikoptery lądujące przy szpitalu? Jak częsgto się to zdarza i jak długo trwa? Bez jaj. Jak ktoś chcę bezwzględną ciszę niech se w lesie wybuduje, bo wolę takie małe lądowisko, niż gwizd boeingów co kilka minut. Pozdrawiam przyszłych sąsiadów
popieram tę opinię 51 nie zgadzam się z tą opinią 8

:)

Pozdrawiam sąsiada :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy ktoś orientuje się w cenie mieszkań w tej lokalizacji?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
wystaerczy wysłać do nich maila. mi wyjściowo zaproponowali ok. 8000 za mkw, ale mają promocje, negocjacje itd. boję się tylko, że to będzie mała wspólnota, a ochrona, sprzątanie, siłownia, sauna, plac zabaw... koszty mogą byc spore
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Promocje mają tylko na mieszkanie parterowe. Negocjacje tylko co do hali garażowej. Poza tym już nie ma mieszkań. Mnie interesowało 3-4 piętro. Za późno się obudziłam. Lokalizacja całkiem dobra, tylko nie wiadomo co za jakiś czas będzie z działkami.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ha,ha,ha................... pani z biura sprzedaży nadaje ?

Tam prawie wszystko jest wolne.
W zasadzie nie ma co się dziwić jak ceny z kosmosu.
Jak ktoś chce koniecznie zamieszkać w tej okolicy to niech czeka aż się zwiększy konkurencja.
Dla tej okolicy to maks 6000 za metr a i zapewne po 5000 się znajdzie.

Pozdrowienia dla pani z biura sprzedaży.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 14
Mieszkań już prawie nie ma i to widać na oficjalnej stronie Robygu. Można w każdej chwili sprawdzić co jeszcze zostało... a jest tego już niewiele. A cena, kwestia porównania. Po drugiej stronie ulicy Invest Komfort sprzedaje za min 10tyś za m2 co jest sporo drożej. Wiadomo bliskość morza, lepsza infrastruktura osiedla etc.... ale 10 min spacerkiem i już jest dużo taniej...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy ktoś już wie jakie koszty będzie ponosić wspólnota za utrzymanie tego osiedla? Sauna, fitness, plac zabaw, ochrona, itp na niewielką w sumie wspólnotę to chyba nie będzie mało. Chociaż, czy wspólnota jest niewielka? Trochę tych budynków za ogrodzeniem wyrosło.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy udało się kupić i jakie wrażenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez zamierzam kupic:)

co do opinii powyżej zgadzam się z nią 100% .teren zajezdni ma zniknąć w ciągu max 2 lat zajezdnia ma być poza granicami gdańska podzielona na dwie części.a na tym terenie maj powstać nowe inwestycje robyg:)
Piękny widok i dużo slonca idealne miejsce dla rodzin.sklepy sa chyba ktos nie zauwazyl ze podstawowe sklepy sa blisko ,tak samo jak park szkoły itd.ale ktoś kto nie zna gdanska pisze tak jak marian z pks:))) gratuluje !!!
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do Malkontentów

Kupiłem mieszkanie na Mila za 7200 m2 obecna cena to już 10 000 m2
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 7

... a nie żałujesz, że nie kupiłeś 2, 3 mieszkań? Ja bym pluł sobie w brodę. Przemyśl dobrze ile straciłeś ;-)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak zaczną budować na terenie obecnej zajezdni autobusowej to zapewne cena na Mila skoczy do 15.000 m2 :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obecnie cena wyjściowa za wykończone mieszkanie to około 14 000 m2
Jeżeli ktoś poszukuje w tej okolicy mieszkania proponuję Atal tylko 800 metrów od morza ceny trochę wyższe ale za 7200 - 7400 za metr można kupić mieszkanie na niższych piętrach - minus nie ma targowania + ogólno dostępny taras widokowy na dachu budynku
Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taaaa... legenda głosi, że ktoś dostał chociaż te 10 tys za m2 za mieszkanie na tym osiedlu. :) Na necie wisi pełno ogłoszeń i tak już od miesięcy... 300 metrów obok MB wyrastają mieszkania w tym samym standardzie i tego samego dewelopera (docelowo 3,5tys mieszkań) już po 6900 pln za metr. Także powodzenia w biznesie. ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

i jakie wrażenia? dużo turystów wynajmuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nadal pustki na osiedlu, czy mi się wydaje?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

wydaje ci się
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uf ... no to mnie pocieszyłeś :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mila Baltica byliśmy tam u znajomych jest SUPER i właśnie kupujemy tam mieszkanie bo:

- Mila Baltica to doskonała propozycja skierowana dla osób ceniących sobie wygodę, przestrzeń, komfort i atrakcyjną lokalizację.
- Ekskluzywna inwestycja. Niska, kameralna zabudowa (elegancki design a nie masówka przypominająca dawne blokowiska)
- Lobby z portierem, ochrona. To rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo. Osiedle ogrodzone i monitorowane. Wejście z video domofonem. W budynku recepcja z całodobową ochroną.
- Szlachetne materiały wykończeniowe oraz futurystyczny design budują prestiż osiedla i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców.
- Piękne 100 i więcej metrowe ogrody oraz ogromne tarasy gdzie można poczuć się jak w domku, dosadzić swoje drzewka, choinki, kwiatki (co daje dużą przyjemność).
- Jest wewnętrzna strefa fitness, pokój relaksu, sauna, bawialnia dla dzieci, windy.
- Inteligentny system zarządzania mieszkaniem ROBYG SMART HOUSE.
- Piękna infrastruktura nadmorska jest molo, ogromny park nadmorski Regana (55,5 ha, dużo pięknych stawów wodnych).
- Blisko Lidl, Biedronka, piękny kościół, przy osiedlu przystanek autobusowy i tramwajowy.
- Osiedle jest w odległości 4 km od Uniwersytetu Gdańskiego oraz niecałe 6 km od Politechniki Gdańskiej. Można łatwo wynająć (idealna lokalizacja na inwestycję).
- Blisko do Wrzeszcza, do centrum handlowego
- Bliskość lasu i parków to okazja do uprawiania porannego joggingu i popołudniowych spacerów z dziećmi.
- Całe osiedle to kompleks tylko 5 niskich budynków.

Ponadto to dobra lokata na przyszłość, gdyż wciąż wzrasta wartość inwestycyjna…nawet do 16 tys. za m2
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
Są jeszcze wolne, niesprzedane mieszkania ?
Cena 16tys za m2 to chyba gruba przrsada.
Z komentarza można odnieść wrażenie, że molo i park Regana jest przy samym osiedlu, a chyba tak nie jest. Poza tym brakuje mi informacji w jakiej odległości od siebie usytuowane są budynki osiedla. Odległość 20m umożliwia balkonową i okienną integrację międzysąsiedzką , ale czy jest to cecha przez wszysykich pożądana ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To może lepiej u Robyga obok na Chrobrego kupić za te pieniądze trzy mieszkania ?
Po co przepłacać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli z myślą o wynajmie, to moim zdaniem lepiej kupić za te pieniądze 3 mieszkania.
Wiem jednak, że część mieszkań w Milla Baltica jest wynajmowania, ale mieszkania były kupowane jeszcze od Robyga po 7-8 tys za m2
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś w tym jest :-) Mój brat z dziewczyną tam mieszka. Często bywam u nich i nawet rozważam opcję kupna mieszkania gdzieś obok, choć ponoć nie jest dobrze mieszkać z rodziną tak blisko :-) Ale osiedle mnie po prostu urzekło :-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja już mieszkam! Jest świetnie. Polecam każdemu. Liczę na to że nowe mieszkanie mnie zmobilizuje i zaczne biegać bo jest tak blisko do plaży
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy dużo turystów wynajmuje czy raczej osoby mieszkają na stałe? chodzi mi o uciążliwość imprez/hałas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam, się, dobrze się tu mieszka. Robyg potrafi budować ale fakt cena z rynku wtórnego poraża. Może warto spróbować na innych robygowych osiedlach? Oni mają normalne ceny bo ci co odsprzedają to chyba odlecieli w kosmos.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

zazdroszczę

To zarąbista inwestycja. Gdyby nie niepewność związana z robotą to już bym tam mieszkała. Inwestycja z klasą, dająca duże poczucie bezpieczeństwa. Normalnie mieszkania dla wybrańców. Udały się Robygowi wyjątkowo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chyba nie czùłabyś się.dobrze mieszkając na tym osiedlu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Vivat Mila Baltica!

Super tu się mieszka! A malkontenci zawsze coś sobie znajdą!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wg mnie jedna z najładniejszych inwestycji (ale wiadomo, kazdy lubi co innego), wcale mnie nie dziwi, że tak szysbko się mieszkania sprzedały.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podzielam zdanie, że inwestycja ogólnie ciekawa, ale tylko niektóre mieszkania zasługują na uwagę. Te usytuowane z widokiem na balkon sąsiada mnie nie przekonują. Byłem swego czasu zainteresowany mieszkaniem w Milla Baltica, niestety przedstawiciel dewelopera proponował mi tylko środkowe mieszkania z widokiem na blok sąsiedni, więc zrezygnowałem.
Obecna cena pośredników poraża i mam wrażenie, że oferty z Milla Baltica stanowią tło dla sprzedaży mieszkań po dobrych cenach w innych lokalizacjach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mila

Mieszkam i jestem bardzo zadowolony fakt że trzeba było zmienić Zarząd z robyga ze wspólnoty ale teraz jest Si
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sąsiad, zarząd po deweloperze w większości trzeba zmienić choćby po to by zobaczyć jak radzą sobie inni. Zawsze można wrócić :-) A co do osiedla to jest ok. Chyba jedno z ładniejszych jakie udało się Robygowi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zawsze jest tak łatwo

Znam historie inwestycji dawno zakończonych i problem jest taki, że większość właścicieli nie mieszka nawet w Gdańsku, i ma to głęboko w d.... i brakuje głosów, żeby to zrobić....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lokalizacja sama się obroni. Ale syf jaki zrobił ROBYG nie budując wiaty śmietnikowej sąsiedniej Wspólnocie to już przegięcie. Oszukał ludzi, kupili mieszkania myśląc, że będzie piękny widok i przesrrzeń parkingów. Zataił wiatę śmietnikową na środku osiedla, nie wybudował jej, a teraz druga Wspolnota ma syf od Chrobrego, bo sąsiednia wrzuca jej swoje śmieci. Zakrawa... niech się tym odpowiednie instytucje zajmą!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten bałagan i syf to chyba niekoniecznie wina Robyga. Sami ludzie go sobie robią nie dbając o dobro wspólne. A potem wspólnota i administrator musza z tym walczyć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To normalne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest pięknie

Kupiłem mieszkanie i jest przepiękne i przestronne. Do tego b.blisko nad morze!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka ładna inwestycja, a w rankingu zajęła dopiero 10 miejsce. Myslałam, że będzie wyżej. Oby więcej takich inwestycji powstało w Trójmieście!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Super lokalizacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Mila Baltica

Nowa Letnica (192 odpowiedzi)

Inwestycja powstać ma w dzielnicy, która położona jest niedaleko centrum Gdańska, a jednocześnie...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry