Widok
Mila obsługa i profesjonalizm
Polecam wszystkim Instytut Dermecos. Miła i profesjonalna obsługa. Pani Monika ma pojęcie o tym co robi, a przy tym jest bardzo sympatyczną osobą.
Byłem tam pierwszy raz z polecenia znajomej ,ale na pewno wrócę nie raz.
Byłem tam pierwszy raz z polecenia znajomej ,ale na pewno wrócę nie raz.
Moja ocena
Instytut Kosmetologii Dermecos
kategoria: Medycyna estetyczna
obsługa: 6
oferta: 6
wyposażenie: 6
jakość usług: 6
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 6
5.8
* maksymalna ocena 6