Polecam wszystkim Instytut Dermecos. Miła i profesjonalna obsługa. Pani Monika ma pojęcie o tym co robi, a przy tym jest bardzo sympatyczną osobą.
Byłem tam pierwszy raz z polecenia znajomej ,ale na pewno wrócę nie raz.