Miladent

Stomatolodzy Protetycy

Gdańsk, Garncarska 10/16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo miła wizyta wątek zamknięty Trafiłem do dr Agaty Jerzyło - spokój Pani doktor udzielił mi się i jako...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2015

polecam doktora Kacpra Polakowskiego wątek zamknięty W ostatnią sobotę odwiedziłam Miladent na Garncarskiej (poszłam z bólem )...
~wioletta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 listopada 2015

pogorszenie się obsługi wątek zamknięty Niestety ale po odejściu dr Foltyna (kiedy to było) i dr Wierzbickiego (teraz...
~Daria
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 września 2015

Godna Polecenia wątek zamknięty Ostatnio odwiedziłam klinikę Miladent (z polecenia znajomej) i muszę przyznać...
~karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2015

Polecam wątek zamknięty Po odejściu dr Wierzbickiego polecono mi dr Polakowskiego,umówiłam się na...
~Hanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2015

Niestety poziom strasznie spadl wątek zamknięty Bylem pacjentem tej placowki od wielu lat, leczylem sie u dr Michala z...
~Nowi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2015

Polecam! wątek zamknięty Bardzo jestem z zadowolony z usług w tym gabinecie, lekarz dentysta p. Michał...
~Andrzej
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

jestem super zadowolona wątek zamknięty Chcialam w pelni polecic dr.Wierzbickiego z kliniki Miladent, do doktora...
~HelMar
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2014

Dr Wierzbicki - najlepszy dentysta u jakiego byłam wątek zamknięty Chce wszytkim w 100% polecic dr Wierzbickiego z Miladent na ul Garncarskiej....
~a
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2012

Zuzanna Zielinska - opinia wątek zamknięty Niedawno usuwalam zab osmy w tej przychodni. Sam zabieg nie nalezy do...
~Zuzanna Zielinska
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 maja 2012

Polecam dr Wierzbickiego wątek zamknięty Zdecydowanie polecam miladent a szczegolnie dr wierzbickiego, doktor...
~Karoll
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

Polecam!! wątek zamknięty Miły, przystojny, profesjonalny i bardzo szybki dentysta. Byłam w wielu...
~Daria
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lipca 2010

Już się nie boję dentysty ;) wątek zamknięty Zawsze miałam traumę, jeśli chodzi o wizyty u dentysty, ale skończyła sie ona...
~MM
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 stycznia 2008

Wspaniale wątek zamknięty Każdemu polecam tą przychodnię. Lekarze mają bardzo dobre podejście do...
~Kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 listopada 2009

Serdecznie polecam:) wątek zamknięty Ja trafiłam do tej przychodni poprzez nieprofesjonalizm mojej porzedniej...
~Jolka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 października 2009

BEATA - opinia wątek zamknięty super nic dodac nic ujac brakuje mi pani oli zarebskiej:(
~BEATA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 marca 2009

Swietnie wątek zamknięty Witam. Mam przyjemność korzystania z tego gabinetu stomatologicznego i mogę...
~Marcin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 lutego 2009

NAPRAWDĘ WARTO SIĘ TU LECZYĆ wątek zamknięty Jestem pacjentem dr Łosia od 9 lat.Pamiętam jak wtedy chodziłem do jego...
~UŚMIECHNIĘTY :)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 lutego 2009

Nieprofesjonalni wątek zamknięty Za rtg panoramiczny zębów zapłaciłam tyle co u konkurencji, niestety ze...
~Joda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 grudnia 2008

super wątek zamknięty SUPER DENTYSTA MIŁY I PRZYSTOJNY POLECAM.
~DOMINIKA xDD
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

30

wątków

do góry