Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Smerf Maruda - opinia wątek zamknięty Super szef firmy, sympatyczny, konkretny chętny do pomocy
~Smerf Maruda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Rewelacja wątek zamknięty Jak dla mnie najlepsza kwiaciarnia ever. Dziewczyny potrafią idealnie...
~Daga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Profesjonalizm. wątek zamknięty Kwiaciarnia sprawuje profesjonalną opiekę nad kwiatami w mojej firmie, a poza...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

pomocni w najtrudniejszych chwilach wątek zamknięty przyznaje, czasem zapomina się o rocznicach. Mildan potrafi dostarczyć kwiaty...
~Sylwester
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Najlepsza kwiaciarnia w Trójmieście! wątek zamknięty Kwiaty w tej kwiaciarni zamawiam regularnie od kilku lat i jeszcze nigdy nie...
~Natalia B.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Wiązanka pogrzebowa wątek zamknięty Zamówiłem w kwiaciarni wiązankę na pogrzeb, wszystko omówione przez telefon,...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lipca 2017

Ślub ,wystrój sali ,bukiet ślubny,wiązanka na auto ,butonierki ,bransoletka wątek zamknięty Odradzam zamawiania obsługi kwiatowej w tej kwiaciarni ,osobiście uważam ,że...
~Bella
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Profesjonalnosc w kazdym calu wątek zamknięty Wysmienicie kreowane bukiety, Na kazda okazje cos pieknego, orginalnego ale...
~Teresa Garbalinski
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2010

Bukiet taki że pylone było wątek zamknięty Zamówiłem swojej kasztance bukiet na rocznice, wcale nie tani bo chyba za...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

Polecam każdej Pannie Młodej! wątek zamknięty Serdecznie dziękuję za najpiękniejszy bukiet ślubny na świecie! Polecam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

ZAWIEDZIONY wątek zamknięty Niestety bukiet który zamawiałem w kwiaciarni Mildan totalnie róznił się od...
~Krzysiek-Oliwa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Najlepsza kwiaciarnia na telefon! wątek zamknięty Piękne kwiaty, idealnie odwzorowany bukiet, punktualnie i zgodnie z...
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 grudnia 2014

Piękny bukiet ślubny wątek zamknięty Chciałam bardzo serdecznie podziękować kwiaciarni Mildan, za stworzenie...
~Zachwycona Klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

ZDECYDOWANIE POLECAM wątek zamknięty Pierwszy raz korzystaliśmy z oferty "poczty kwiatowej" i mamy bardzo dobre...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

Rewelacja. wątek zamknięty Na kwiaciarnie natrafiłam przypadkiem gdy szukałam firmy która tanio dowiezie...
~asiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

KWIATY Z DOSTAWĄ wątek zamknięty Drogą mailową wybrałem wiązankę,wprowadziłem do niej swoje poprawki i...
~Jan Balawejder
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 czerwca 2011

dzien kobiet wątek zamknięty super kwiaciarnia! na ostatnia chwile (jak to zazwyczaj niestety bywa...)...
~Lesiu
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 marca 2011

Profesjonaliści wątek zamknięty Duży wybór, dostarczenie kwiatów pod wskazany adres nie stanowi problemu....
~Marco
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 marca 2009

POLECAM SPRAWDŹ wątek zamknięty Kupuję w Mildanie kwiaty od paru lat od paru lat zawsze są powalające
~Sławek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

19

wątków

do góry