Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Artur - ocena Świetna obsługa, dobrze dobrane kwiaty, kwiaty bardzo długo świeże
~Artur
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 4 czerwca 2024

Smerf Maruda - opinia wątek zamknięty Super szef firmy, sympatyczny, konkretny chętny do pomocy
~Smerf Maruda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Rewelacja wątek zamknięty Jak dla mnie najlepsza kwiaciarnia ever. Dziewczyny potrafią idealnie...
~Daga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2017

Najlepsza kwiaciarnia w Trójmieście! wątek zamknięty Kwiaty w tej kwiaciarni zamawiam regularnie od kilku lat i jeszcze nigdy nie...
~Natalia B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Wiązanka pogrzebowa wątek zamknięty Zamówiłem w kwiaciarni wiązankę na pogrzeb, wszystko omówione przez telefon,...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2017

Profesjonalnosc w kazdym calu wątek zamknięty Wysmienicie kreowane bukiety, Na kazda okazje cos pieknego, orginalnego ale...
~Teresa Garbalinski
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2010

Polecam każdej Pannie Młodej! wątek zamknięty Serdecznie dziękuję za najpiękniejszy bukiet ślubny na świecie! Polecam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

ZAWIEDZIONY wątek zamknięty Niestety bukiet który zamawiałem w kwiaciarni Mildan totalnie róznił się od...
~Krzysiek-Oliwa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Najlepsza kwiaciarnia na telefon! wątek zamknięty Piękne kwiaty, idealnie odwzorowany bukiet, punktualnie i zgodnie z...
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 grudnia 2014

Piękny bukiet ślubny wątek zamknięty Chciałam bardzo serdecznie podziękować kwiaciarni Mildan, za stworzenie...
~Zachwycona Klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

Rewelacja. wątek zamknięty Na kwiaciarnie natrafiłam przypadkiem gdy szukałam firmy która tanio dowiezie...
~asiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

KWIATY Z DOSTAWĄ wątek zamknięty Drogą mailową wybrałem wiązankę,wprowadziłem do niej swoje poprawki i...
~Jan Balawejder
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

12

wątków

do góry