Spośród kilku lokali tego typu, jakie dotychczas odwiedziłem, jest to najlepszy lokal dla rodziców z dziećmi pod względem rozmieszczenia placu zabaw i stolików. Małpi gaj jest wyraźnie odseparowany od części jadalnej, jednak rozkład pomieszczenia jest taki, że rodzic z każdego miejsca ma pełen przegląd tego, co się dzieje z jego dzieckiem. Dziecko bawi się praktycznie tuż obok. Nie musi przebywać "kilometrów" ani tym bardzizej żandych schodów, żeby przyjść do swoich rodziców. Niepotrzebny jest żaden podgląd na telewizorze. Dziecko jest zawsze pod ręką, a jednocześnie rodzic ma szansę, aby w spokoju wypić kawkę i zjeść kawałek ciasta.

Osobne pomieszczenie "imprezowe" ma małe okna umieszczone pod sufitem, co powoduje, że pomimo białych ścian, jest ono dość ponure.

Dość nietypowy dla tego typu miejsca jest osobny cennik na plac zabaw. Mnie to nie zniechęciło, ale pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.

Kawa bardzo przeciętna, ale ciasta pyszne.

Przemiła obsługa, atmosfera kameralna - może aż za bardzo. Panie właścicielki bez skrępowania rozmawiają ze znajomymi, którzy właśnie wpadli niczym w TVN-owskim "Na Wspólnej", co nie każdemu może odpowiadać.

Mimo kilku minusów - polecam.