Widok

Milionerzy Banino

Koles z Banina wygrał pol miliona zł wiec nie takie gbury i prostaki tam mieszkają
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Widocznie wszyscy zdecydowali się mieszkać tam gdzie Ty
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

skarbówka mu na dzien dobry zabierze 50 tysiecy, potem spłaci 300 tysiecy za dom i zostanie mu na mercedesa i po zabawie :)

długo się nie nacieszy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13

Na zrobienie pszennej mu jeszcze starczy
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co zazdroscisz mu wygranej buraku? :D Nie wszyscy maja kredyt na 300 tysięcy jak al Ty.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przynajmniej kredy juz spłaci i lżej w zyciu :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko pogratulowac temu panu. Po co durne komentarze wstawiać a ty ppp juz wiesz czy on ma kredyt czy nie. żenua
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzka zazdrość nie zna granic. Serdeczne gratulacje nie każdy tak potrafi a tu proszę nasze Banino i taka piękna gra . Gratulacje!!!!!!
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurde wygrać tyle banknotów,to musi być radość :) :) :) ja tam się cieszę jak znajdę w kurtce zimowej albo w spodniach 20 złociszy i wtedy też się czuję jak zwycięzca :)

P.s Ludzie gadają, że niby pieniądze szczęścia nie dają,dlatego ja to bym sobie kupił alpakę ,bo kto widział nieszczęśliwą osobę z takim miłym zwierzakiem :) Jeszcze by mi trawę skosiła ,no sama radość .

Pozdrawiam szczęśliwy Zdzisek
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

ech, z przymrużeniem oka scharakteryzowałem przeciętnego baniniaka, ale oczywiście ktoś już to 100% serio bierze :) facet przecież mówił, ze jakby wygrał milion, to by nakupował mieszkan
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nakupować a mieć kredyt to róznica , czaisz. Na drugi raz pomyśl zanim coś głupiego napiszesz :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiekszosc tych co sie tu sprowadzila szczyci sie pewnie wyzszym wyksztalceniem i dobrym wychowaniem wiec brzydko ich tak nazywac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry