Widok

Miłość czy isnieje

Mam 46 lat i dwa nie udane maluzenstwa pierwszy mąż alkoholik po nim trzy córki dziś już dorosłe lecz w między czasie związałam się z 5latlodszym mężczyzna z którym mam dwoje dzieci a który okazała się zbokiem, dziś się rozweodzimy świat runol mi na łeb po raz kolejny i zastanawiam się co z wami jest nie tak, chce być jeszcze szczęśliwa szanowana uwielbiana
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

> zastanawiam się co z wami jest nie tak

Zastanów się, co z tobą jest nie tak, że takich właśnie nieudanych wyborów dokonujesz.
I na jakiej podstawie ekstrapolujesz dwa (słownie: dwa) doświadczenia na całą resztę populacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A i trzeci, czy nawet czwarty może okazać się nie lepszy jeśli nad sobą się nie zastanowisz
Szczęście, szacunek, uwielbienie w jednym pakiecie, naraz? A może jeszcze do tego maybach i willa w Toskanii? Musisz być bardzo, ale to bardzo wyjątkową osobą skoro wobec świata masz tak duże oczekiwania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może ..... tak jest że faceci muszą mieć powód do szanowania ?! szanuje się za coś, nie wiem.... wiedzę, rozum, dokonania, "czasem" wygląd i "łóżko" . Bagaż doświadczeń, który oferujesz nie jest dla większości powodem do szacunku.

Na usprawiedliwienie dla tych facetów to... nie jeden król w historii zaczął pić jak mu się ciągle córki rodziły ;) , drugi może szukał tego powodu do szacunku, szukał, szukał w końcu zostało mu tylko to "łóżko" ¯\_(ツ)_/¯
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po to człowiek ma wolną wolę by czynić to, co uważa za właściwe. Jak uważa za właściwe uciekać w używki to faktycznie ma problem,
- sam ze sobą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc Gosiu... Odezwij sie.... Tomasz1875@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanuje się za szacunek...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Mężczyzna zwykły niezwykły (9 odpowiedzi)

Poznam faceta z jajami bez żony ,180 cm wzrostu może na początek na spacer a co się zdarzy dalej...

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

Starszy pozna mlodsza (4 odpowiedzi)

Masz 18 lat i szukasz takowej relacji z facetem 35+ ?

do góry