Milość
Ten wątek dedykuje mojej największej miłości , może jak przeczyta to się włączy w dyskusje.Robercie M to dla Ciebie nie wiem jak Ci wyznać to do Ciebie czuje ,że jest mi zawsze smutno jak...
Ten wątek dedykuje mojej największej miłości , może jak przeczyta to się włączy w dyskusje.Robercie M to dla Ciebie nie wiem jak Ci wyznać to do Ciebie czuje ,że jest mi zawsze smutno jak wyjeżdzasz i z utesknieniem czekam na Twój powrót.
zobacz wątek