Odpowiadasz na:

Milość

Ten wątek dedykuje mojej największej miłości , może jak przeczyta to się włączy w dyskusje.Robercie M to dla Ciebie nie wiem jak Ci wyznać to do Ciebie czuje ,że jest mi zawsze smutno jak...

Ten wątek dedykuje mojej największej miłości , może jak przeczyta to się włączy w dyskusje.Robercie M to dla Ciebie nie wiem jak Ci wyznać to do Ciebie czuje ,że jest mi zawsze smutno jak wyjeżdzasz i z utesknieniem czekam na Twój powrót.

zobacz wątek
12 lat temu
~Twoja

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry