F. Minga

Restauracje Bar na plaży

Gdynia, Bulwar Nadmorski

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przeciągi w Mindze wątek zamknięty W dniu 14.04 odwiedzilam po raz pierwszy Mingę, obsługa ok, herbata i ciasta...
~Marjolka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2010

polecam!! wątek zamknięty Dziś po raz pierwszy odwiedziłam to miejsce. Jestem bardzo mile zaskoczona....
~aleksandra
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 czerwca 2009

Za i przeciw wątek zamknięty Jestem stałą klientką tego baru. Ma bardzo miły wystrój, świetna muzyka w...
~mrowa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 maja 2009

spokojnie i na luzie wątek zamknięty Już kilkakrotnie organizowałam w tej knajpce spotkania towarzyskie, włącznie...
~mala
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 marca 2009

POLECAM !! wątek zamknięty Polecam to wszystkim, którzy lubią w spokoju posiedzieć ze znajomymi. DUŻY...
~Aguś
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 lutego 2009

Miejsce rewelacyjne wątek zamknięty Dalikatny Jazzik , wiklinowe kosze , przepiękny kominek , szeroka gama kaw...
~Kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 grudnia 2008

Dobrze, że chociaż klienci byli.... wątek zamknięty 17.08.2008, godz. 20.00, chcieliśmy zamówić posiłek, w odopowiedzi...
~Klient
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2008

Bardzo sympatyczny lokal wątek zamknięty W sobotę odwiedziłam ten lokal całkiem przez przypadek i byłam mile...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 lipca 2008

zobaczcie, oceńcie wątek zamknięty W miniony weekend pierwszy raz odwiedziłem ten lokal. Wystrój jest przyjemny,...
~Eraser
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
54

postów

49

wątków

do góry