Widok

Mini fotoradary?? Znów w Gdańsku!

Na drogach Trójmiasta Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Czy może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie, czy te przestawiane fotoradary 50cm są legalnie stawiane?? Z tego co wiem, to miały być tylko dobrze oznakowane żółte fotoradary...
Ta drogą jeżdżę codziennie do pracy Gdańsk - Rafineria - Przejazdowo.
Wczoraj :24/06/2013 ustawili tam mały fotoradar który nie był widoczny. Z tego co widziałam można tam jechać 70km/h...a wczoraj "strzelał fotki już po około 65km/h.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ale o co chodzi? Jaki mini radar?

Żółte mają być fotoradary stacjonarne, mają jeszcze czas na ich "pomalowanie". A Ty mówisz chyba o przenośnym? Jeśli tak to musi go poprzedzać znak, niebieska tablica "pomiar prędkości".

Ps: Nie wiem jakie tam jest ograniczenie, ale czasami robią zdjęcia wszystkim jak leci.. a nuż ktoś będzie miał niezapięte pasy, albo przez telefon będzie gadał ;-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie znalazłam taką informacje na temat przenośnych fotoradarów...:
http://bystra.info/index.php?id=8
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś się orientuje jak jest z fotoradarami ITD umieszczonych w fordach focusach, stają gdzie chcą i strzelają, a chyba musi być postawiony znak o możliwości stania fotoradaru w tym miejscu? Ostatnio stał sobie zaparkowany w pobliżu zamkniętej stacji Statoil na trakcie, więc klientów na pewno grubo nachapał w tym zapewne i mnie. Znaku, o tym że możliwe jest ustawienie fotoradaru w tym miejscu na pewno nie ma. Czy ktoś wie jak to z nimi jest, mogą co chcą i gdzie chcą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na zjeździe z obwodnicy (świętokrzyska) tez dzisiaj stali.

Na trakcie stał po poludniu zaraz za zakrętem. Zdążyłem tylko faka wystawić.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale z ciebie twardziel
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mogą stać gdzie chcą, mogą też trzaskać fotki w trakcie jazdy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale to przecież miały być fotoradary tylko widoczne te żółte... A nie jakieś blaszaki małe pochowane....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://bystra.info/index.php?id=8
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest to teren zabudowany, więc nie 70km/h, a 50km/h i już wyjaśnione, dlaczego przy 65 robił zdjęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Przejazdowie fotoradar robi zdjęcia od 72 km/h.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od 62 km/h
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak nie wiesz to nie gadaj. Od 72!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakie jest tam ograniczenie prędkości?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
50. Ale straż gminna ma tak ustawiony fotoradar, że robi on zdjęcia od 72.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdyby wszyscy jeździli zgodnie z przepisami ,tak jak np: w Niemczech to nie byłoby tematu i problemu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
jedz do hitleriii
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Gdyby w Polsce były autostrady jak w Niemczech i odległość 500 km można by pokonać w 3 godziny nikt by się nie spieszył. Gdybyś chciał przejechać polskę z północy na południe jadąc przez wiochy zgodnie z przepisami nie wiem czy dwa dni by wystarczyło. Dlatego tylu "piratów drogowych" pędzi brawurowo przez miasto z prędkością 62km/h.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
UWAGA NA FOTORADAR W PRZEJAZDOWIE W PAŹDZIERNIKU!!!! Grafik pod linkiem poniżej

http://bystra.info/index.php?id=8
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobacz, gdzie możesz spotkać fotoradar przenośny (W PRZEJAZDOWIE) straży gminnej gminy Pruszcz Gdański w listopadzie 2013 --> http://bystra.info/index.php?id=8

UWAGA! Jeśli mamy obecnie np. miesiąc listopad, a grafik widnieje na miesiąc poprzedni to bardzo proszę nacisnąć na klawiaturze przycisk F5 - taki zabieg powinien pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam z przejazdowa też dostałem fotkę mojego samochodu z robiona z tyłu przyszedł 80 km za makrem są znaki podkreślające ze można jechać 70 km a straż gmina wystawiła ze 50 km napisałem ze nie wiem kto prowadził autko ponieważ fotka jest z tyłu dostałem wyrok z sądu o zapłatę odwołałem się i teraz w lutym 19 mam sprawę jestem ciekawy rezultatu jeśli ktoś by był wstanie mi cos podpowiedzieć będe wdzięczny pozdrawiam gg6254950
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fotoradar jest ustawiany w terenie zabudowanym, więc powinno się jechać 50! Fotoradar łapie dopiero od chyba 72! i tak nie jest źle!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta całe przejazdowo jest terenem zabudowanym a stoi znak 70 to jest wylotówka z gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bawią mnie takie wpisy. Przy rafinerii masz znak o prędkości dopuszczalnej 70, ale wjeżdżając do Przejazdowa, jest znak o terenie zabudowanym, więc sam sobie odpowiedz, ile możesz tam jechać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Grafik lokalizacji fotoradaru Straży Gminnej Gminy Pruszcz Gdański w maju 2014 (m.in. Przejazdowo) -> http://www.bystra.info/index.php?id=8
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
można odwołać się od mandatu ?
czy coś w ten deseń?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze można się odwołać, ale to skutkuje wnioskiem do sądu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest tablica, że na określonym odcinku może być fotoradar. To wystarczy. Mieszkam tam i jestem za stawianiem fotoradaru akurat w tym miejscu. Przynajmniej można bezpiecznie odprowadzić dziecko do szkoły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry