Widok

Mini żłobek dla dzieci od 6 miesięcy do 2,5 lat!!!

Kowale Temat dostępny też na forum:
Jestem absolwentką Pedagogiki,mamą dwóch córeczek. Staram się założyć mini żłobek dla mniejszych dzieci ( od 6 miesięcy do 2,5 lat).Biorę pod uwagę miejsca (by wynająć mieszkanie z ogródkiem lub tarasem) takie jak Cztery Pory Roku, Kowale czy Łostowice.
Miesięczna kwota czesnego to 850zł. Mogłabym przyjąć do 15 dzieci od września. Do pomocy będzie dodatkowa Pani.
To nie jest oferta,poprostu pytam czy ewentualnie byłby ktoś chętny z tych rejonów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
15 dzieci takich malutkich i 2 osoby to mało pań do opieki :-((
Pomyśl 3 opiekunki to i tak 5 dzieci na jedną ....ja bym osobiście nie dała dziecka do punktu opieki w którym na 15 dzieci są tylko 2 panie ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,
Sama mam 2 dzieci w tym synka w wieku 6 miesiecy , dla którego bede potrzebowała opieki od wrzesnia
I najpierw ogromnie sie uciezyłam, że ktos chce załozyć taki żłobek w tych okolicach , ale jak przeczytałam ,ze 2 panie na 15 dziecie, to powiało grozą.
Tez bym nie oddała dziecka do takiego żłobka :(
Przecież to dzieci w wieku w którym np. uczą sie chodzić, i jak te 2 panie maja upilnować chociażby kilkoro, zeby sobie krzywdy nie zrobiły.
I jak by to miało wygladac jedna 15 osobowa grupa z rozpietoscia wiekowa 6 miesiecy do 2,5 roku?
To chyba bardziej przechowalnia by była.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Kiełpinie Górnym niedługo zostanie otwarty klubik dla dzieci, na stronce podany jest numer kontaktowy http://www.klubikmalinka.pl/
dzwonić śmiało :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poczatkowo wzięłabym pod opiekę do 5 dzieci(dwie panie ).Napisałam ze do 15 dzieci ale wtedy więcej pań-to jasne.Pytałam poprostu czy sa chetni na tego typu opiekę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chetnie bym rozwazyla oferte 5 dzieci na 2 opiekunki. Od pazdziernika ew listopada wracam do pracy i musze cos postanowic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA mam obecnie 12 dzieci i 4 panie i uwazam ,ze czasem to malo niestety trzeba dobrze zoorganizowac prace by nie bylo balaganu,,,,pamietaj droga GOSI sanepid to podstawa,,,ale czy zezwoli Ci na taki punkt w bloku..hmmmmm nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem jak najbardziej ZA, proponuje tez wersję godzinową dla mam które chcą trochę odpocząć albo wyskoczyć na zakupy. Daj znać czy coś powstało. Moja sąsiadka też byłaby zadowolona ze żłobka na Kowalach bo na razie wozi do Pruszcza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kornelia79, byłabym wdzięczna gdybyś mi podpowiedziała po jakie akty prawne musiałabym sięgnąć aby taki mini żłobek otworzyć. Chcemy go otworzyć w przyszłym roku i chciałybyśmy się do tego przygotować.
Na wszelki wypadek przesyłam maila: magdalenazelek@wp.pl. Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
i co z tym żłobkiem, jak w temacie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
planuje otowrzyc w okolicach Borkowa Lostowickiego od marca....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
i jak od marca rusza żłobek ? jak tak prosze o dokładniejsze informacje tj. gdzie dokładnie, jaka cena z wyżywieniem, godziny otwarcia itp.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Tak, żłobek będzie otwarty,ale termin się troszkę przesunął i najprawdopodobniej od końca marca-początku kwietnia otworzymy.Mieścił się będzie przy ul.Starogardzkiej w Borkowie.(trasa w kierunku ronda w Straszynie).Koszt miesięczny pobytu maluszka to 650zł włącznie z wyżywieniem.
Jeżeli chciałaby Pani więcej szczegółów proszę pisać na maila:klubmaluszka4@wp.pl
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry