Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Opinie wątek zamknięty Zastanawiam sie nad ta szkołą, bo jest dość blisko. Tylko dlaczego najnowsze...
~luki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

Mimo wszystko zdałem za pierwszym razem ... wątek zamknięty Mirafiori wybrałem przeglądając ranking ośrodków nauki jazdy i bliskośc...
~wando
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 września 2011

Szkoła jazdy oraz instruktor, polecam!! wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim ośrodek szkolenia kierowców Express w Gdańsku,...
rychert_sylwia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 września 2011

niby wszystko dobrze, ale... wątek zamknięty Zaczne od tego, że Pani Magda w biurze jest bardzo symapatyczną i miłą osobą...
~Fredi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2010

EXTRA wątek zamknięty Szkoła godna polecenia ! . Jazdy zawsze dopasowane pod kursanta :) Pani Magda...
~Em
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 lipca 2010

Kurs wątek zamknięty TEORIA (czas trwania 4tyg) - omówienie przepisów, tras egzaminacyjnych...
~:-)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 lipca 2010

JAZDY DODATKOWE NIE wątek zamknięty Szkoła świetna, bardzo dobre nauczanie, wszystko super, ale jedna wada co...
~kar
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 czerwca 2010

SZKOŁA DOBRA, ALE SĄ TEŻ MINUSY wątek zamknięty Oczywiście wszystko ma swoje wady i zalety. Z czystym sumieniem mogę...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 maja 2010

SZKOŁA NA WYSOKIM POZIOMIE wątek zamknięty POCZYNAJĄC OD WYKŁADÓW:PROFESJONALNE PROWADZENIE(DOSKONAŁA ZNAJOMOŚĆ...
~KURSANTKA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 grudnia 2009

polecam, choć tzreba trochę potruć ;)) wątek zamknięty część teoretyczna przeprowadzona fachowo i rzeczywiście dała sporo jeśli...
~asia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 grudnia 2009

Szkoła uczy świetnie, ale trzeba mieć dużo cierpliwości wątek zamknięty + fachowe podejście do kursu - instruktorzy rzeczywiście znają przepisy ruchu...
~Michał Lewczuk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 września 2009

magnifico :) wątek zamknięty Właśnie zdałam egzamin na prawo jazdy i muszę powiedzieć, że bardzo się...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2009

Mirafiori najlepsza nauka jazdy [długie] wątek zamknięty Cóż tu dużo pisać. Jestem szalenie zadowolony. Zdałem za pierwszym...
lawender
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 lipca 2009

Polecam, ale uprzedzam, że szkoła do idealnych nie należy wątek zamknięty Najpierw plusy: - dobrze poprowadzone wykłady pa - przed wyjazdem na miasto...
~Maria Durtan
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 czerwca 2009

Super! z tycim 'ale' wątek zamknięty Wykłady z teorii wyjątkowo ciekawe (w porównaniu do relacji znajomych z...
~anka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 maja 2009

PEŁEN PROFESJONALIZM wątek zamknięty Wspaniała szkoła, rozpocząłem kurs na początku października, 20 stycznia...
~Adam Ł.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 stycznia 2009

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Trafiłem do "Mirafiori" z polecenia znajomej absolwentki i nie zawiodłem się...
~Greg
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 grudnia 2008

Ośrodek godny polecenia wątek zamknięty Całokształt oceniam na 6. Instruktorzy bardzo sympatyczni, nawet tym co mają...
~berna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 grudnia 2008

POLECAM wątek zamknięty 9 pazdziernika miałem okazję zdawać egzamin na prawo jazdy i udało mi się....
~Filip
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 października 2008

nie odradzam, ale... wątek zamknięty ...ale również nie polecam. Pan Michał wystawił mnie do wiatru kiedy tylko...
~jedrzej
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

36

wątków

do góry