Widok

Mirek K - opinia

Muszę przyznać , że współpraca z Formą to czysta przyjemność . Polecamy ze względu na profesjonalne podejście , fachowe doradztwo , cierpliwość i pomysłowość . W naszych 54 m² chcieliśmy stworzyć wnętrze minimalistyczne , estetyczne i funkcjonalne , to się w stu procentach udało . Pani Ania i Pan Mariusz mają wizję , wyobraźnię i świetne wyczucie . Dla przykładu miałem duże obiekcje co do zaplanowanego lustra w korytarzu na całej ścianie , nie chciałem się na to zgodzić . Architekci przekonywali , że będzie świetnie pasować i powiekszy optycznie wnętrze , wiedzieli co mówią , teraz jest to chyba najefektowniejszy element naszego mieszkania . Więc jeśli nie macie wyobraźni , pewności czy jedno z drugim w Waszym mieszkaniu będzie pasować , lub po prostu nie macie czasu zająć się procesem projektu i aranżacji skorzystajcie z usług architekta , to ułatwia życie . My oczywiście z czystym sumieniem polecamy studio forma , poza tym że to profesjonaliści , to prywatnie świetni , otwarci ludzie . Teraz , kiedy wchodzimy do naszego pięknego mieszkania banan nie schodzi z twarzy
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy pięknie za miłe słowa i pozdrawiamy Państwa serdecznie:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry