Widok

Mirela Jary - opinia

Właśnie kończę studia podyplomowe na kierunku Trychologia Kosmetologiczna, jutro czeka mnie egzamin ;) Muszę powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem programu i poziomu studiów.
Kadra jest fantastyczna - sami praktycy, co jest ogromnym atutem Uczelni! Pełen profesjonalizm, dużo praktyki i przedmiotów, które trychologię pięknie uzupełniają. Zarówno na wykładach, jak i ćwiczeniach byłam oczarowana przekazywaną wiedzą, wszystko świetnie przemyślane i co najważniejsze - w bardzo przystępny sposób przekazywane studentom. Praktyka w tym zawodzie najważniejsza, a tutaj było jej bardzo dużo, dzięki mgr Marioli Piotrowskiej, która chętnie dzieliła się praktyką ze swojego gabinetu.
Polecam z całego serca wszystkim, którym zależy na dobrej uczelni, z dobrą renomą i dyplomem, który przypieczętuje zdobytą wiedzę. Rozważam kolejny kierunek w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku! :)
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Mirelo,
bardzo dziękujemy i oczywiście zapraszamy do kontynuowania nauki w naszych murach. Kadra to nasz niewątpliwy atut, choć, jak Pani zauważa, nie jedyny. Bardzo się cieszymy, że studia tutaj dały Pani tyle pozytywnych wrażeń. Polecamy się na przyszłość i pozdrawiamy serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

do góry