Eko Przedszkole Misiowy Raj

Przedszkola

Gdańsk, Niedźwiednik 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Martyna - ocena Świetne, kameralne miejsce i miłe Panie nauczycielki! Codziennie zajęcia...
~Martyna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 stycznia 2024

Marta - opinia Świetne miejsce, które pozwala dzieciom na niesamowity rozwój. Bardzo dobry...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 8 maja 2023

Agata Lakomy - opinia Przedszkole gorąco polecamy. Panie wkładają dużo serca w opiekę nad dziećmi,...
~Agata Lakomy
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 5 maja 2023

Anna - opinia Kameralne przedszkole z fachowym personelem. Dużo zajęć dodatkowych,...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 marca 2023

Ola - opinia wątek zamknięty Miejsce przyjazne dzieciom. Kameralne, w spokojnej okolicy z własnym...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 maja 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty Przedszkole bardzo kameralne i bezpieczne. Mała grupa zawsze zaopiekowana....
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 maja 2020

Izabela - opinia wątek zamknięty Moja córka uczęszcza do przedszkola już drugi rok. Jest szczęśliwa, dużo...
~Izabela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 maja 2020

Misiowy Raj - polecamy wątek zamknięty Nasz syn uczęszcza do tego przedszkola. O wyborze placówki zdecydował jej...
~Rodzice
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2019

Bardzo polecam Misiowy Raj wątek zamknięty Jest mi bardzo miło wystawić jak najlepszą opinię dla przedszkola Misiowy...
~Kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 marca 2019

POLECAM bardzo!!! wątek zamknięty Bardzo fajne przedszkole, dobra opieka, Panie mają ciekawe pomysły i zapał do...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam przedszkole Misiowy Raj!Panie uśmiechnięte, interesujące się...
~Zadowolona Mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 marca 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Miłe, wesołe przedszkole, kameralna atmosfera, sympatyczne panie, smaczne i...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Zaangażowany i troskiliwy personel. Indywidualne podejście do każdego...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Bardzo fajne przedszkole wątek zamknięty Już drugie dziecko posyłam do tego przedszkola, jestem bardzo z niego...
~rodzic
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

polecam ! polecam !polecam ! wszystkim zastroskanym rodzicom wątek zamknięty Przedszkole jest super! Panie bardzo kreatywne i zawsze uśmiechnięte :) język...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Polecamy! wątek zamknięty Super przedszkole! Dzieci mają bardzo ciekawe i urozmaicone zajęcia-...
~Zadowolona Mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

Przedszkole nie jest tanie ale ma zaangażowany personel wątek zamknięty Wiedza mojego dziecka z angielskiego nie powiekszyla sie wielce, ale za to...
~Mama 3 latki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

Super przedszkole - POLECAM wątek zamknięty Jeśli ktoś poszukuje kameralnego przedszkola z miła i przyjazną atmosferą...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

POLECAM !!! wątek zamknięty Fajne, kameralne przedszkole z super kadra. Syn chodzi z uśmiechem do...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

Wojt - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, znakomity personel, kameralna atmosfera, córka chodzi z...
~Wojt
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry