Widok

Mistral

Kosakowo Temat dostępny też na forum:
Mistral powstał w północnej części Gdyni, na granicy Pogórza i Kosakowa. Jego położenie łączy dobry dojazd do centrum Gdyni (Estakada Kwiatkowskiego) z sąsiedztwem stworzonym dla osób preferujących aktywny tryb życia. Morze, plaża, szlaki rowerowe i kajakowe zapraszają do rekreacji i wypoczynku. Osiedle realizowane było w etapach, w latach 2013 -2018. Łącznie powstało 10 czterokondygnacyjnych budynków z dwuspadowymi dachami, w których znajduje się 366 mieszkań, w tym mieszkania z ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

beznadzieja
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 14

mistral

Możesz wytłumaczyć dlaczego beznadzieja?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mistral

Deweloper nie do końca wykonał wszystkiego czyli małej architektury i osiedle wygląda nijak. W opisie napisali i przy podpisywaniu umowy mówiono, że będzie
unikatowa mała architektura której właściwie nie ma. Niema również jak piszą miejsc postojowych dla gości, elementów z naturalnego drewna ciężko się doszukać bo ich nie ma. Nie ma wieku rzeczy po prostu deweloper zakpił sobie z mieszkańców którzy wykupili już mieszkania. Jest pusto, nudno i dorzucić można
jeszcze stertę gnoju za płotem jako przypomnienie, że mieszka się na wsi. Monitoringu też nie będzie - nic nie będzie !!!.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

w środku pola to buraki powinny dalej rosnąć a nie ludzie mieszkać...

beznadzieja !
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 13
Jak się nie mylę to sąsiednie osiedla też powstały na dawnym polu i nikt nie mówi że są beznadziejne. A z tego co wiem to w przyszłości między osiedlem morskim a mistralem też powstaną osiedla więc nie będzie to środek pola.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taką opinię potrafi tylko małe dziecko napisać, żadnego konkretnego uzasadnienia, a może pan jest z konkurencji no i trzeba coś namazać.
Ja kupiłem na tym osiedlu mieszkanie i nie żałuję właśnie lokalizacja jest bardzo dobra chociaż brałem pod uwagę inne inwestycję, przecież każda inwestycja przyciąga drugą i pole maleje. Gdynia też powstała na środku pola i też powierz beznadzieja.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mistral

Hej !
Pytanie do osob ktore juz kupily mieszkanie na Mistralu czy udalo Wam sie utargowac cene czy Ekolan nie idzie na negocjacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kupiłem i jak dobrze się pogada to można potargować.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zamieszkaj sobie przy obwodnicy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

porażka

4 tysiące za metr - intrygujące - pojechałem więc z rodzinką do Mistrala - okolica piękna - dawno tam nie byłem - po drodze minęliśmy dwa fajne osiedla - Shiraz - ale niestety było za drogie - ale najładniejsze - potem było Morskie i powiem, że Shiraz był ładniejszy - ale ceny w Morskim w miarę normalne a na końcu po Morskim kiedy tak jechaliśmy i jechaliśmy po wertepach - myślałem, że urwę zawieszenie - w końcu w środku pola za wielką stertą gnojówki obok jakiejś zarośniętej chałupiny stoją dwa bloki. Kurczaki !! Przypomniała mi się piosenka - pieniądze jednak to nie wszystko choć na nich stoi twardo świat... Myślałem, że żona mnie zabije - gdzieś Ty mnie wywiózł !!! No to się cofnęliśmy i pojechaliśmy jeszcze raz do Shiraza - ale niestety cena nas przygniotła - kupiliśmy na Morskim i teraz czekamy na odbiór w lipcu tego roku - fakt, że drożej jak na Mistralu - bo około 35 tysiaków za to co kupiliśmy ale lepiej kupić w Morskim czy w Shirazie !!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 16
Morski ma potop, A shiraz ma grzyba :) taka cala prawda o tych dwoch osiedlach. Natomiast sam Mistral bedzie mial 2x wiekszy zbiornik, sprawdzone odejscie wody, lepszy grunt (wszystko potwierdzone przez geo). osobiscie sprawdzalem, poniewaz zakupilem tam mieszkanie. Dodatkowo osiedle Shiraz zbudowane jest na stary zbiorniku pogorze, stad sa trudnosci z odejsciem wody, poniewaz ani morskie, ani Shiraz nie maja deszczowki. Mistral rowniez jeszcze nie, ale ma calkiem inne podejscie:>

Polecam podpytac developerow, ludzi na miejscu i pomijac opinii na internecie - tutaj dziala takze konkurencja. Samemu wiecej sie dowiecie :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skąd takie masz rewelacje

Premia się w miesiącu nie zgadza, że wypisujesz takie bzdury? EkoLan to osiedla z kartonów. Nawet ich Apartamenty na Polanie poza położeniem przy lesie jako największa zaleta do Conrada czy Altorii nie ma nawet szans.
Deszczówki nie mają, bo nie ma jeszcze drogi zrobionej.
Podobnie jest na ul. Strzelców gdzie stoją w/w osiedla.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bez przesady

Lokalizacja fajna, cisza spokój, samochodem minuta osiem do obwodnicy, centrum Gdyni czy Sopotu podobnie. Ceny przyzwoite, przynajmniej mili, bezproblemowi sąsiedzi.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
ciekawe o której godzinie!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Osiedle w samym środku pola kapusty - polecam widok z ulicy Gdynia-Pierwoszyno. Wiatr pewnie wieje tam nieustannie roznosząc zapachy nawozu. Często widzę pod tymi domami traktory orające pole. Dramat. I jeszcze deweloper wprowadzający w błąd - osiedle nie jest w Gdyni !!! tylko we wsi Pogórze, gmina Kosakowo, powiat pucki.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10
Zgadza się, osiedle jest położone we wsi Pogórze. Deweloper dużo pokazuje na wizualizacji, dużo obiecuje do momentu kupienia mieszkania.
Jak się już kupi, nie ma niczego co mówili jak będzie fajnie. Taka prawda o Ekolanie. Oszukują !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

jest fajnie

jestem zadowolonym mieszkncem, odleglosc od miasta nie jest az tak doskwierajaca, jest za to cisza
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobrze mi sie mieszka

nie narzekam :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osiedle w polu miedzy kapustą a ziemiankami
Pod płotem rolnik składuje obornik
Mieszkańcy zapewne truć się będą również pestycydami....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Obornika już nie ma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakiś niedouczony jesteś

Obornik to nie pestycydy...jakoś nam mieszkańcom nie przeszkadza, ale jak ktoś woli smród spalin w śródmieściu to jego sprawa.
Mieszka się super:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

kupiłem i wprowadzam się pod koniec sierpnia :) ...mam wrażenie że przez niektóre tutaj piszące osoby ,przemawia czysta zazdrość :) ..no ale cóż tak tak wiem nie każdego stać na nowe lokum ...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Można tam wjechać od strony Szperka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W 2017 w miejscu drogi rowerowej będzie szła ulica do Kosakowa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakość i cena

Szokujące to opinie wcześniejsze, według mnie najpierw trzeba pomyśleć co się kupuje. Miejsce nie jest złe,cena atrakcyjna, coś za coś!bardzo chwalę sobie zakup, mam wrażenie że inni jakby chcieli kupić wille za miastem a to chyba nie ten kierunek!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie. za taką cene nie można oczekiwac mieszkania jak wille na Suchym Dworze. Ja jestem zadowolona małe niedociągnięcia sa naprawiane z czasem. jak wszedzie i jak na każdym osiedlu. a ja tam lubie pola nasze bo i pies pobiega i dzieci. a zapachy nie przeszkadzają. a latem mamy pyszne truskawki i kapuste od gospodarza. każdy wiedział co bierze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry