Widok

Mistrz Świata z 3miasta

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:

Dzis na lotnisku w Rebiechowie, odbylo sie powitanie mistrza swiata w zeglarskiej klasie Mistral - klasa WindSurfingowa. Niestety o tym fakcie mozna bylo sie dowiedziec tylko poczta pnatoflowa. Trudno było o znalezienie jakiegokolwiek info na ten temat.
Troche to przykre, ze w roznych wiadomosciach w tv i radiu mowiono o wybrykach polaka w lidze NFL i o roznych mniej istotnych sprawach, a o tym ze Polak zostal Mistrzem Swiata nawet nie wspomniano slowem..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Surfer napisał(a):

>
> Dzis na lotnisku w Rebiechowie, odbylo sie powitanie mistrza
> swiata w zeglarskiej klasie Mistral - klasa WindSurfingowa.
> Niestety o tym fakcie mozna bylo sie dowiedziec tylko poczta
> pnatoflowa. Trudno było o znalezienie jakiegokolwiek info na
> ten temat.
> Troche to przykre, ze w roznych wiadomosciach w tv i radiu
> mowiono o wybrykach polaka w lidze NFL i o roznych mniej
> istotnych sprawach, a o tym ze Polak zostal Mistrzem Swiata
> nawet nie wspomniano slowem..

Bardzo długo byłam cierpliwa i ciekawa, czy ktoś z Forumowiczów zareaguje na Twój wpis. Jak widzisz nie doczekałam się, więc piszę sama.
Tak, wspaniały sukces odniósł Przemek Miarczyński. W Kadyksie został Mistrzem Świata w widsurfingowej klasie Mistral. Złoto jest równoznaczne z kwalifikacją do startu w I.O. w Atenach, z czego ogromnie się cieszę. Zawodnik SKŻ Hestii Sopot , a mieszkaniec gdańskiego Przymorza będzie reprezentował Polskę na Igrzyskach !!! To jest coś!! Nie każde miasto może już dzisiaj pochwalić się taka nominacją swojego zawodnika w obojętnie jakiej dyscyplinie sportowej.
Teraz cichutko było, bez powitań hucznych i fanfar lecz wierzę, że powrót z Aten będzie o wiele bardziej nagłośniony ciii...aby nie zapeszyć.
A dlaczego?
To Ty wiesz Surfer dlaczego i ja!!
Będę trzymała kciuki i wiesz dobrze po co !
Przemku, jeżeli to czytasz, to serdecznie Ciebie pozdrawiam :))))))

Pozdrawiam - M.
Pozdrawiam - M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry