Widok

Mistrz i Małgorzata

Mistrz i Małgorzata Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Mistrz i Małgorzata.
Michaił Bułhakow
"MISTRZ I MAŁGORZATA"

Już 11 września zapraszamy na polską megaprodukcję roku, musical "Mistrz i Małgorzata" według powieści - legendy Michaiła Bułhakowa. Pełne emocji widowisko w reżyserii Janusza Józefowicza, niekwestionowanego autorytetu w dziedzinie musicalu, twórcy kultowych musicali "Metro", "Polita", "Romeo i Julia". Poruszająca muzyka Janusza Stokłosy, zapierająca ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najgorsze przedstawienie jakie widziała ta scena.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 19

prawda jest taka, że o tym, czy coś w obecnych czasach osiągnie sukces, decyduje zwykle liczba sprzedanych biletów, a czy jest to dobre, to już kwestia z innej bajki.. ponoć o gustach się nie dyskutuje, a teatr to mimo wszystko zabawa, więc nie bądźmy zbyt poważni ;) czytam opinie tych, którzy już widzieli i trochę się niepokoję, ale Artyści na pewno zrobili kawał dobrej roboty, więc na pewno warto to zobaczyć na własne oczy, choćby ze względu na nich.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Artystom współczuję, że musieli brać w tym udział

Oczywiście aktorzy dali radę, aczkolwiek sam spektakl należy do tych naprawdę słabych. Rzeczowa opinia na temat produkcji została jak u poprzedników usunięta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam

To było bardzo słabe. I pierwszy raz zaluje wydanych pieniędzy.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 17

Polecam

Jedno z najlepszych przedstawień tego teatru, widać powiew dobrego reżysera
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Polecam

Jestem pod wielkim wrażeniem. Kopara mi opadła. Najbardziej efektowne przedstawienie jakie widziałem. Brawa dla twórców za klarowne ujęcie bardzo skomplikowanej narracji. Jedyny mankament jaki widziałem to wizualizacja w trakcie bicia szyb ale to nie pomniejsza ogólnego wrażenia.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 12

W kolejnych przedstawieniach już szyby nie były rozbijane
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

wspaniałe przedstawienie!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

Polecam

Adaptacja powieści Bułhakowa to dla twórców teatru duże wyzwanie. W Gdyni oglądamy musical, co jeszcze bardziej potęguje obawy, czy w tej formie widz będzie odpowiednio przeprowadzony przez fabułę Mistrza i Małgorzaty. I panom: Józefowiczowi i Stokłosie oraz całemu zespołowi to się udało. Brawa!!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wspaniały

Spektakl doskonale oddaje treść i nastrój książki. Powieść jest wielowątkowa i takie jest przedstawienie. Wykorzystano różne formy przekazu , bardzo dobra scenografia , ogólnie jestem pod wrażeniem ,siedziałam jak zaczarowana . Polecam miłośnikom sztuki wysokich lotów , a w szczególności tym ,którzy przeczytali książkę , bo niestety mam wrażenie , że krytykujący , nie bardzo wiedzą o czym mówią.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 9

Niestety krytykujacy wiedza

To przedstawienie nie umywa się nawet do np. Chłopów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

strata czasu

okrpopne po prostu
na trzeżwo ciężko to oglądać
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10

Wróciłam ze spektaklu z mieszanymi odczuciami, spektakl dobry , efekty specjalne super,ale mam pytanie czy ten biedny, zastraszony bardzo głośną muzyką i śpiewem pies był naprawdę niezbędny!!! Panie Józefowicz nie wszystko i za każdą cenę , trochę empatii dla zwierząt, to nie są rzeczy. Pies słyszy wszystko dwa razy głośniej a oprawa muzyczna naprawdę mocno przesadzona dla człowieka a co dopiero dla biednego zwierzaka, i to ciąganie go po schodach!! Nie robi to dobrego wrażenia a wręcz przeciwnie!!
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 11

To jeszcze tego nie zdjeto z afisza?. Przecież to rosyjskie, , chociaz z czasow radzieckich, Gdzie solidarnosc z Ukrainą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 34

nie wylewajmy dziecka z kąpielą, opanujcie się ludzie . Co innego polityka, a co innego sztuka !
Zakazy dla twórczości Rosjan, mają pomóc Ukrainie ???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przecież powieść Bułhakowa jest jawnie antysowiecka. Za czasów Stalina była zakazana, a pierwsze wydania w latach 60tych mocno okrojone przez cenzurę. Właśnie dziś ta sztuka jest bardziej aktualna niż w dniu premiery.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapamiętaj jedno

Trzeba być zawsze Polakiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masterpiece

Rewelacyjny spektakl. Najlepszy jaki aktualnie jest na afiszu w TM. Świetne piosenki, uktraprofesjonalne wideorealizacje stanowiące uzupełnienie tego co dzieje się na scenie. Obowiązkowa pozycja dla fanów książki, i miłośników muzykaliów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Bardzo polecam

Wczoraj obejrzeliśmy Mistrza i Małgorzatę w adaptacji Panów Jozefowicza i Stokłosy. Cały wieczór i poranek byliśmy pod wrażeniem tej produkcji:
Świetni śpiewający aktorzy, najbardziej przykuwał uwagę Woland grany przez Roberta Gonerę wraz ze świtą i zjawiskową Hellą a także Poncjusz Pilat w tej roli Krzysztof Kowalski, takiego głosu jak Pan Krzysztof nie ma nikt. Szczerze zastanawiałam się jak zostanie przełożona ksiazka na język musicalu, udało się to znakomicie. Piosenki i oprawa muzyczna orkiestry nie tylko zapadają w pamięć ale tez budują nastroj, narracje, a także pomagają nam odnaleźć się w tak wielu wątkach jednej historii. Scenografia jest fenomenalna. Bawiliśmy się świetnie to spektakl który zarówno daje rozrywkę jak i skłania do refleksji.
Dodatkowo uważam ze teatr w Gdyni to przepiękne wnętrze i zewnętrze z fantastyczna akustyka.
Odejmuje jedno gwiazdkę z mojej oceny za obecność psa w spektaklu, licząc zyski z tego dla publiczności i straty dla psa, jest niepotrzebna.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Mistrz i Małgorzata

Warto jednak czytać recenzje innych. Widownia całkowicie wypełniona , a przedstawienie Mistrz i Małgorzata naprawdę szkoda czasu i pieniędzy! Nie rozumiem polityki teatru , po co pan Józefowicz ? Możliwości były ale naprawdę niewykorzystane, tak fajny zespół teatralny, możliwości scenograficzne , przykro patrzeć na ciężką pracę aktorów. Całe szczęście, że nie poszła ze mną młodzież domowa , bo bym ich już nigdy nie zaciągnęła do teatru!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

Udane

Dobre polecam. Melodje może słabsze ale w dobrej aranżacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

brak biletów na sobotę

brak biletów na sobotę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No i??

Usuwacie negatywne opinie na temat spektaklu. Widz nie może się wypowiedzieć bez obrażania i hejtu?? Nie rozumiem w jakim kierunku zmierza ten portal.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście nie polecam MiM

Merytorycznie wypowiedziałam się po spektaklu, niestety portal usunął ten komentarz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są duże lepsze spektakle lub mogłyby być. A ten mógłby zniknąć i zrobić im miejsce.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moja ocena jest jak najbardziej negatywna

Śmiech z widowni podczas multimedialnego pokazu, a raczej wybuch śmiechu z balkonu. Poza tym za głośny był dźwięk, co zauważyło wielu gości, takie opinie też były słyszalne w korytarzach teatru.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Dziewczyny z kalendarza (12 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dziewczyny z kalendarza . DZIEWCZYNY Z KALENDARZA Musical na podstawie...

Róbmy swoje! (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Róbmy swoje! . RÓBMY SWOJE! PIOSENKI WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO SPEKTAKL...

Musical Kosmos (14 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Musical Kosmos . Musical Kosmos Niepowtarzalna opowieść Wszechświata,...

do góry