Jeśli chodzi o wygląd, to zdazaja sie lepsze i gorsze miejsca. Galeria Bałtycka jest szpetna, ale chociaż ładnie ogarnięta dookoła. Z Manhattanem jest z kolei na odwrót (przystanek tramwajowy taki sam jak żyje 23 lata, no i gdzie ten tunel pod Grunwaldzką?). Na pewno przydaloby sie ogarnac okolice Wajdeloty, gdzie mamy b duzo ladnych kamienic, a ulice zasyfiale, koslawe, asfaltowe chodniki i inna padaka. Co do komunikacji, to nie mieszkam w ścisłym centrum, a do każdego środka komunikacji mam od 3 do 10 min. Na bezpieczeństwo też nie narzekam. Praktycznie codziennie wpracam do domu po północy i nigdy nie miałem problemów. Dość często można też spotkać patrole w radiowozach na Partyzantów i Słowackiego. Na pewno przyda sie remont dworca, ktory jest w planie. Miło byłoby także, gdyby zrewitalizowane zostały okolice w/w Wajdeloty, podobnie jak okolice Matejki + jeszcze jakas nowa fontanna;) (poza tą w parku na Klonowej). Jedno czego na pewno mi brakuje, to większej ilości pubów;) Przybytki studenckie już mi nie wystarczają, a nie zawsze chce się jechać do Sopotu na 2 piwka:P