Widok

Młoda, sympatyczna para szuka towarzystwa do pogadania przy piwku ;)

Chełm Temat dostępny też na forum:
Tak jak w temacie, jesteśmy młodzi, mamy 2letniego synka, lecz niestety staliśmy się 'nieatrakcyjni towarzysko' dla dotychczasowych znajomych. Dostaliśmy łatkę 'starych, zrzędliwych rodziców', choć nie jesteśmy, ani starzy, ani tym bardziej zrzędliwi ;) Szukamy kogoś z kim można pogadać, pośmiać się, wyjść gdzieś czasami w większej grupie. Jeśli znajdą się zainteresowani zapraszamy do kontaktu ;)

znudzona_para@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ukryty przekaz - "Para alkoholików poszukuje innej pary do libacji alkoholowych, moga mieć dzieci"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brawo zakompleksiony chłopcze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,
to jest przerażające, co to za znajomi....? szczerze współczuję, raczej mało trafiony wybór! poszukiwanie towarzystwa w necie to desperacja, podoba mi się to zwłaszcza że po 13msc w Gdańsku także nie mamy znajomych nic tylko praca!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to żadna desperacja, bardziej prowokacja.
raczej nic w tym dziwnego, że ludzi poznają się przez neta, chyba nie żyjemy w średniowieczu prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To, że pijecie "piwko" dzień w dzień to też nic dziwnego, przecież mamy XXI wiek... jasne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może poćwicz trochę nad tekstami, bo na początku to jeszcze wywoływały jakieś emocje, a teraz...

SŁABIUTKO...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ninja to typowy troll. Proszę nie karmić trolla.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co zazdroscisz ze moga pic?tobie juz nie sprzedaja w sklepie piwa za wyglad hehe troll
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
'ja' mieszkasz na chełmie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tez mamy synka który ma rok i 7miesiecy i jestesmy chetni do spotkań a nawt do wypicia piwka od czasu do czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zatem zapraszamy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Poznam koleżankę na babskie wypady (6 odpowiedzi)

Poznam koleżankę, może młodą mamę gdyż tez jestem 26 letnia mamą. Chętnie wyjdę ja babskie...

Żona dla Męża (3 odpowiedzi)

Męża itd., już mam. Poznam i zaprzyjaźnię się (może na resztę życia) z Mężczyzną w wieku 46 lat....

Bratnie dusze (19 odpowiedzi)

Heeej, jeżeli są tu jakieś dziewczyny w okolicach 30 i czują się trochę samotne w tym mieście to...

do góry