Odpowiadasz na:

Ciesze się że będzie się budować dobre warunki na odpoczynek dobry dojazd nie ma tłoku jest gdzie chodzić fajna dzielnica nie to co inne zawalenie i tłoczone dzielnice jest przestrzen

Ciesze się że będzie się budować dobre warunki na odpoczynek dobry dojazd nie ma tłoku jest gdzie chodzić fajna dzielnica nie to co inne zawalenie i tłoczone dzielnice jest przestrzen

zobacz wątek
5 lat temu
~

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry