Widok

Młyniec III

Zaspa Temat dostępny też na forum:
Młyniec III to kolejny budynek zrealizowany przez PB Górski na gdańskiej Zaspie. Jest to obiekt czteropiętrowy, ulokowany w zieleni, w bliskim sąsiedztwie istniejącej infrastruktury handlowej, edukacyjnej oraz komunikacyjnej. Pod budynkiem powstała dwupoziomowa hala garażowa. Komunikację pomiędzy piętrami zapewniają windy. Mieszkania ulokowane na parterze posiadają ogródki przydomowe. Uzupełnieniem inwestycji jest ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci. Projekt inwestycji powstał w ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tej cenie średnio 7000 za m2 nigdy to się nie sprzeda!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inwestycja nie pasuje do miejsca

Wokół sama wielka płyta, więc inwestycja jest skazana na podobny poziom cenowy. Moim zdaniem standard deweloperski powinien kosztować podobnie jak mieszkanie w płycie świeżo po remoncie, mając na uwadze, że mieszkanie od dewelopera wymaga jeszcze nakładów w wysokości ok. 1000 zł/m2.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
A czy bedzie część budynku dla niepalących? Palący sąsiedzi to tragedia, otwiera się okno a tu zamiast powietrza, śmierdzący i trujący dymek.Największe udogodnienia nie złagodzą skutków biernego palenia.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

Niby bloczek pośród wielkiej płyty...

... ale z drugiej strony do Gd Głównego blisko, do Wrzeszcza blisko, do Sopotu blisko. Przedszkola, szkoły, przychodnie, sklepy dookoła. Moim zdaniem całkiem przyzwoita opcja.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry