Widok

Młyńska w Gdyni czy jest bezpieczna?

Witam chcę kupić mieszkanie na ul. Młyńskiej i chciałem zapytać was o opinię . Czy jest tam bezpiecznie? ulica ta jest obok Opata Hackiego i tam to wiem że jest nie ciekawie więc mam obawy. będę wdzięczny za wasze sugestie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stare miejskie legendy. Młyńska jest tak samo bezpieczna jak każda inna ulica w dzielnicach blokowisk.
w tej chwili zamieszkana głównie przez emerytów, swiadczą o tym nawet dwa bary mleczne w pobliżu.
Znam te okolice ,mieszkam w tych okolicach.Jakby co pytaj.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak .a jezeli chodzi o bloku te dalej postawione blizej opata hackiego? Nie kręca się tam menele ? Zona wraca pozno z pracy a znajomi mi odradzali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A gdzie tam. Opata Hackiego jest tak rozkopana,ze trudno tam nawet przejść :)
A tak poważnie-jeżeli nawet kręciliby się tzw.menele to są oni starymi mieszkańcami na dzielni wszystkim znani i zainteresowani sami sobą. Najbliższy punkt zbiorczy "pijaków" to bar na rogu Kalksztajnów i Morskiej.
Znajomych nie słuchaj, przejdź się kilka razy wieczorem,zobaczysz,że nic sie nie dzieje. Nawiasem mówiąc to nie tylko Twoja żona późno wraca z pracy, pół osiedla późno kończy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

mieszkam 30 lat na ul. Opata Hackiego dzieci wychowałam, nic nikomu się nie stało i zapewniam że na wszystkich dzielnicach i ulicach dzieje się to samo. pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Chylonia

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

do góry