Widok

Mniej zieleni na osiedlu

Kolejne drzewa zostały ścięte na naszym osiedlu. Na przeciw kościoła, przy ścieżce zostały ścięte ładne drzewa, pewnie teren pójdzie pod kolejne szeregi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oczywiście. Teren jest przygotowywany pod blok- city house buduje kolejny budynek mieszkalny zaraz obok tych wspaniałych szeregowców.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Powód:
https://forum.trojmiasto.pl/OSIEDLOWA-II-MIESZKANIA-CITY-HOUSE-t769274,5,41.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a potem przyszli właściciele będą płakać, że im dzwon kościelny bije, samoloty latają, kondukty pogrzebowe chodzą pod oknami, nad głowami brzęczą druty, a z cmentarza straszy. Ale przynajmniej liści nie bedą musieli grabić na jesień. A tak na poważnie to z fajnej, zielonej i kameralnej dzielnicy zrobilo sie betonowe i zastawione samochodami osiedle .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja pamiętam jak na całej Storczykowej i Jasminiowy Stoku rosła plantacja ogórków i truskawek.
Azaliowa była polem z drzewami i pięknym miejscem na spacer.
Wszystko jakieś 20 lat temu...
Miasto się rozwija to fakt nieunikniony. Gdańsk specyficznie bo właściwie ma tylko możliwe kierunku rozwoju południe i zachód.
Polecam spacer w lokalnym lesie o to miejsce trzeba dbać!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

A może byśmy się tak zebrali i nasadzili jakieś drzewka na dzielnicy ? Jakby każdy chociaż jedno posadził byśmy mieli prawie las.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja tez proponuje żeby ludzie sadzili drzewka u siebie przed domami, bo takie pustki u niektórych, a mają tyle miejsca i mogliby zrobić kilkoma zasadzeniami, zeby było ładnie i zielono.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

to zasadź drzewa krzaki i inne rośliny na swoim terenie i przed swoim domem. Potem zobaczysz jak cię szlak trafia gdy idzie taki "...." z psem który s... a pan po nim nie sprząta. Zobaczysz jak śmierdzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A później się okaże, że zostaną usunięte bo rosną nad podziemnymi instalacjami albo na czyimś terenie prywatnym.
Proponuję skorzystać z https://bandgdansk.com i zgłosić propozycję lokalizacji drzew.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłeś tam że się martwisz? Jak ktoś kupił i nie widział gdzie to jego problem... Zreszta te drzewa nic by mu w tych rzeczach nie pomogły...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Człowieku chyba masz jakiś problem, gdybym tam coś kupił to o tych drzewach bym nie wiedział. Ja to osiedle znam gdy tu były jeszcze łąki, stawy i wychodzone ścieżki oraz stoczniowe domki. Rano zające skakały, sarny przebiegały do lasu. Czysta natura była
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Drogi mieszkańcu... Komu odpisujesz?:) Temu co skomentował Twój post czy jego odpowiedź?:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tobie odpowiedziałem, po prostu szkoda, że osiedle jest coraz mniej zielone. Trawniki prawie nie istnieją, a te które jeszcze zostały psy zas... bo właściciele nie sprzątają po swoich pupilach. Te domy jak dla mnie są za blisko kościoła i cmentarza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Karczemki

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry