Odpowiadasz na:

Modelarsto rc

Witam, latam śmigłowcem RC, chętnie poznam osoby z trójmiasta i okolic, które również zajmują się modelarstwem. Szukam obecnie jakiegoś klubu i lotniska na którym można by polatać.
...

Witam, latam śmigłowcem RC, chętnie poznam osoby z trójmiasta i okolic, które również zajmują się modelarstwem. Szukam obecnie jakiegoś klubu i lotniska na którym można by polatać.
Pozdrawiam wszystkich zapaleńców RC.

zobacz wątek
15 lat temu
laudan001

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry