Widok

Modern Tower

Modern Tower Temat dostępny też na forum:
Położenie Modern Tower nieopodal wybrzeża, w otoczeniu Lasów Witomińskich i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego łączy w sobie wygodę mieszkania w niewielkiej odległości od centrum miasta z bliskością terenów zielonych i rekreacyjnych. Lokalizacja inwestycji umożliwi swobodne korzystanie z uroków nadmorskiego miasta oraz oferty kulturalnej i naukowej całej aglomeracji.

Można stąd szybko ...
więcej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zazdrość !

Zazdrość to bardzo zła cecha charakteru ! Nie stać cię, to szkoda, ale nie krytykuj !
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie krytykować :-)

Co żal, bo nie ma pieniędzy na kupno mieszkania w Modern Tower :-)
Ja kupiłem i uważam, że miejsce bardzo dobre, a moje mieszkanie na 16-tym piętrze z pięknym widokiem na Gdynię i Zatokę Gdańską to dobry zakup i dobrze będzie się mieszkać :-)
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 3

Od północy?

Poczekaj aż przyjdzie sztorm z północnego zachodu to sam zobaczysz jak to fajnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Mam już mieszkanie od atalu

Tutaj lokalizacja okropna, w tej cenie wolę portova od ik. Mam już mieszkanie od atalu większych problemów nie było ściany pękały ale to normalne przy osiadaniu. Słaba jakość wykonczen nie polecam pakietów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

no ale

wykończenia są atrakcyjne także cenowo, u mnie nie ma się do czego przyczepić, sąsiedzi też mają wykończenie od nich i nie narzekają
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

szczególnie z krzyczącymi noca mewami na dachu/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

o maj gat

Najgorsze, bodaj, polozenie w Gdyni. Pomiedzy 2 dosc sporymi przelotowymi drogami, kompletnie zadnej infrastruktury dla mieszkancow, PKM nad glowa, riviera i tyle. Ktos, kto tu kupuje mieszkanie, kompletnie nie zna Gdyni.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 18

nie gadaj

nie jest źle, sam bym chciał tu zamieszkać ale nie mam kasy na takie wypasione mieszkania, będę szukał czegoś na obrzeżach miasta
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Racja

A od południa gdzie powinno być latem słoneczko będą 3 smętne biurowce, którym do Oliwy daleko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

bardzo

fajne miejsce, sam bym się pisał na takie mieszkanie ale nie mój budżet niestety
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

dobre

pod inwestycję, pewnie się sprzeda jak wszystko co ostatnio budują, nie widzę żeby gdzieś w Trójmieście stały pustostany!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

w Portovej w Gdyni sporo mieszkań nie może się sprzedać od 3 lat...
wystarczy zobaczyć ich ofertę...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo ładna

inwestycja, wyróżnia się na tle innych a co do lokalizacji to jak co komu pasuje, dla mnie jest okey
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

senior rafal

czlowieku nie pisz glupot ze najbrzydszy biurowiec w gdyni a co tybys chcial baraki skad ty sie wzieles z wykopalis brawo wladze miasta to bedzie piekna wizytowka gdyni tozwieksza prestysz miasta budujcie wiecej eierzowcow zzwlaszcza na trasie pociagu
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wzgórze św. Maksymiliana

Norwida 9 (6 odpowiedzi)

Apartamenty Norwida powstaną w cichej części ul. Norwida. Ruch samochodowy ulicą jest nieduży, co...

do góry