Jest taka ulica w Baninie gdzie zapomniano o chodnikach jeżeli chodzi o część budynków jednorodzinnych jest ok ale nowi mieszkańcy robią sobie miejsca postojowe a piesi
00
~anonim
94.254.226.*
(8 lat temu) 23 listopada 2017 o 20:34
Tępić chamstwo! Samochody jest parking obok kulki!