Widok

Moher Party

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
Moher Party - wpuszczamy tylko w beretach!!!Najladniejszy beret 0,75l w nagrode!!!START 21.00 wstep wolny panie!!!Ps. I niech sie nikomu nie kojarzy z Radiem.....Promacja na drinka bezalkoholowego!!!Hahahahahhihihi!!! W beretach wstep gratis!!!
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moher Party

Moher Party - wpuszczamy tylko w beretach!!!Najladniejszy beret 0,75l w nagrode!!!START 21.00 wstep wolny panie!!!Ps. I niech sie nikomu nie kojarzy z Radiem.....Promacja na drinka bezalkoholowego!!!Hahahahahhihihi!!! W beretach wstep gratis!!!
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry