~apsik
87.207.17.*
(13 lat temu) 5 stycznia 2013 o 15:24
Z chęcią chciałbym obejrzeć ale w Smrodocornokinach grają tylko o 22.30 lub 21.50. Może kiedyś ktoś uruchomi małe, dyskusyjne "Kino Polska", gdzie trafią wszystkie najlepsze polskie filmy, które po festiwalu w Gdyni,znikają jak kamfora.
1
0