Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Eliza Starska - ocena nowy temat Moje dzieci (Laura- 12 lat i Benek- 11 lat) uczestniczyły w półkoloniach...
~Eliza Starska
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 19 kwietnia 2024

Joanna - ocena nowy temat Rok temu dziecko uczęszczało na półkolonie i wracało codziennie szczęśliwe i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 16 kwietnia 2024

Szymon - ocena Jestem bardzo zadowolony z zajęć prowadzonych w tej szkole. Dzieci zaczęły...
~Szymon
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 września 2023

Halina Turchak - ocena Treningi odbywają się regularnie. Syn zadowolony, chętnie trenuje koszykówkę...
~Halina Turchak
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 stycznia 2024

Katarzyna - opinia Świetnie zorganizowany czas, zaangażowani opiekunowie i trenerzy, na pewno...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 16 maja 2023

Natalia - opinia Zapisałam córkę na półkolonie koszykarskie w ostatnie wakacje i tak jej się...
~Natalia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 kwietnia 2023

Mirela - opinia Syn brał udział w półkoloniach koszykarskich i jest bardzo zadowolony i...
~Mirela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2022

Karolina - opinia Córka uczestniczyła w półkoloniach koszykarskich, była bardzo zadowolona z...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 września 2022

Jarek - opinia Wysoki poziom szkolenia z koszykówki, bardzo dobrze zorganizowane kolonie!...
~Jarek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 września 2022

Gosia - opinia Super półkolonie! Ciekawe zajęcie, profesjonalne kadra i świetna atmosfera....
~Gosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 sierpnia 2022

Agnieszka Ludke - opinia Serdecznie polecam Moją Akademię Sportu. Tworzą ją wspaniali...
~Agnieszka Ludke
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 sierpnia 2022

Marzena - opinia Super syn zadowolony i chętnie chodzi na treningi. Sama się chyba zapisze na...
~Marzena
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 maja 2022

Julia - opinia wątek zamknięty Zajęcia z koszykówki rewelacja! Widać, że trenerzy to wykwalifikowana kadra,...
~Julia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 kwietnia 2022

Agata - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne zajęcia! Miła atmosfera, dzieci zadowolone! Gorąco polecam :)
~Agata
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 kwietnia 2022

Marzena Górczak - opinia wątek zamknięty Świetne podejście do dzieci i super atmosfera. Polecam!
~Marzena Górczak
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 kwietnia 2022

Dominika - opinia wątek zamknięty Świetne zajęcia z koszykówki! Syn czeka zawsze z niecierpliwością na następne...
~Dominika
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 kwietnia 2022

Natalia - opinia wątek zamknięty Super piątkowe zajęcia multisport!
~Natalia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 kwietnia 2022

Stefan - opinia wątek zamknięty Moi 4 i 6 letni wnukowie trzy miesiące temu rozpoczęli treningi piłkarskie w...
~Stefan
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 stycznia 2022

Milena - opinia wątek zamknięty Zapisałam Syna na zajęcia około pół roku temu. Uczeszczamy na Przymorzu. Jest...
~Milena
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lutego 2022

Matylda - opinia wątek zamknięty Mój 4-latek zaczął chodzić na treningi piłki nożnej we wrześniu. Uwielbia te...
~Matylda
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lutego 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry