Widok

Moja ocena PSSW

Pomorskie Studium Sztuk Wizualnych Temat dostępny też na forum:
Szkołę skończyłam nie cały rok temu, długo czekałam, czy wystawić opinię. Ale jednak postanowiłam napisać, co myślę. Po roku zrezygnowałam i poszłam na charakteryzację do innej szkoły (jest różnica jak niebo i ziemia). A dlaczego? W PSSW jest totalna olewka, biorą kasę i reszte mają gdzieś. Dałam się oszukać, no coż zaczęłam przygodę z wizażem i niewiele wiedziałam. Doszło do tego, że rzekomo zapewniona sesja dyplomowa była za droga i same musiałyśmy na własną rękę to organizować. Za co płaciłam? Kosmetyki też raczej stare, palety cieni widziały już nie jedną grupę dziewczyn. Duże grupy, brak pomocy, ja sie uczyłam dopiero co makijażu i byłam porównywana z tymi, które już umią - gwiazdy, nic już nie musiały robić. Gdyby nie moje uparcie sie i ćwiczenia to równie dobrze mogłabym nauczyć sie tego z youtube. Jak zależy Ci tylko na zdobyciu papierka bedziesz zadowolona. Jak chcesz naprawdę funkcjonować w tym zawodzie i coś umieć, wybierz inną szkołę. Moja ocena jest surowa, ale szczera, bo się rozczarowałam.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaką szkołę polecasz, bo za bardzo nie ma wyboru w Trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoła nastawiona na "kasę" a nie na naukę. Stare kosmetyki, to norma.
Chwalili się, że mają certyfikat do wydawania świadectw międzynarodowych- a to nie prawda.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Górny Sopot

Flora&Fauna (21 odpowiedzi)

Nazwa inwestycji nie jest przypadkowa. Powstaje ona w otoczeniu zieleni, blisko stawu przy ulicy...

do góry