Widok

Moja propozycja budżetu obywatelskiego

Oglądając propozycję budżetu obywatelskiego dla osiedla, pomyślałem o innych projektach, zrealizowanych i nie zrealizowanych. Szczególnie przypomniał mi się zakup rydwanu bojowego do walki z pisowskim najazdem. Nie był to pomysł najbardziej trafiony, mam znacznie lepszy. Ogłosiłbym zbiórkę publiczną na zakup dla pani przydent wehikułu czasu. Ten pomysł ma mnóstwo zalet.

Pani prezydent mogłaby wsiąść do machiny i cofnąć się do lat 90tych i szepnąć słówko Pawłowi Adamowiczowi, że ten jego pomysł z trasą tramwajową do Chełma wraz z kosztowną i obecnie zbędną pętlą tramwajową przy Sikorskiego to był zły pomysł. Zamiast tego można było zbudować wzdłuż Warszawskiej prawdziwą trasę do Szadółek i obwodnicy, do wielkiego centrum handlowego tam się znajdującego. Taki projekt mógł wygenerować kolejne sensowne projekty, a tak zostaliśmy z rozbabraną infrastrukturą z dodanym dziwadłem takim jak Nowa Bulońska.

Następnie pani prezydent mogłaby wsiąść do wehikułu i odbyć wyprawę do ukochanego Wolnego Miasta Gdańsk i zmierzyć się z nazistami.

A zamiast Forum Gdańsk można było pomyśleć o zupełnie innym projekcie i zupełnie przemeblować centrum robiąc od Dworca do Armii Krajowej piękny Park Centralny, z infrastrukturą handlową na obrzeżach.

Ponadto mogłaby ostrzec Pawła Adamowicza, żeby nie zadawał się z Owsiakiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Oglądając propozycję budżetu obywatelskiego dla osiedla, pomyślałem o innych projektach

Ty tylko myslisz, znasz zycie z teorii. Tak maja nieudacznicy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ogłosiłbym zbiórkę publiczną .

Cale twoje nedzne zycie polega na tym, ze cos bys zrobil. Z kolei inni nie stekaja tylko robią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
pomysł z trasą tramwajową do Chełma wraz z kosztowną i obecnie zbędną pętlą tramwajową przy Sikorskiego to był zły pomysł

To byl swietny pomysl. Ocena tego pomyslu przez plebs nie interesuje normalnych ludzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zamiast tego można było zbudować wzdłuż Warszawskiej prawdziwą trasę do Szadółek i obwodnicy, do wielkiego centrum handlowego tam się znajdującego

To nie jest wielkie centrum. Poza tym tacy jak ty kupuja ubrania na kilogramy, prawda?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A zamiast Forum Gdańsk można było

Forum jest oblegane przez mieszkancow i turystow. Nawet taki zebraczyna jak ty moze tam wejsc i poogladac wystawy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na koniec warto postawic pytanie jaki wynik wyborczy miala Pani Prezydent?
To pokazuje ile w Trójmieście jest ludzi normalnych a ile sfrustrowanych nizin społecznych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pięknie Gdynianin wypunktował łowca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

@Ratlerek

Wasz PiS-komunistyczny kandydat na prezydenta, który promował się na tle ścieków, nie przekonał Gdańszczan.
Zresztą we wszystkich miastach powyżej 60 tys. mieszkańców PiS-komuniści zostali pogonieni.
Cóż, najwyraźniej takie macie kadry, niekompetentne i nieudolne i głupiutkie.
Neo-bolszewicy z PiS rządzą w 6 malutkich trzeciorzędnych miastach prezydenckich.
To pokazuje wasz rzeczywisty potencjał intelektualny.

Oczywiście demokracja ma to do siebie, ze nawet najgłupsze propozycje można zgłaszać, np takie jak twoja.
Jest ona głupia i myśle, ze nie przekonasz do niej mieszkańców Gdańska.

A co do Owsiaka, to za niego najlepiej mówią zebrane pieniądze. Co roku jest Polacy przekazują WOŚP rekordowe sumy pieniędzy.
To wystarcza aby uciszyć podobne tobie pałętające się pod nogami ratlerki w postaci PiS-owskich trolli inspirowanych z Ministerstwa Hejtu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najlepsze osiągnięcia w zbieraniu pieniędzy miał Amber Gold w Gdańsku i mafia reprywatyzacyjna w Warszawie. Obie mające wsparcie politycznego zaplecza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Mozna mu napluc w gebe a on powie, ze deszcz pada.
Ale co poczac ma nieudacznik i ofiara losu.....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oj tam oj tam, znaleźliby się lepsi.
PiS-bolszewicy opanowali te sztukę perfekcyjnie.
Na przykład taki GetBack, który wielokrotnie przewyższył skalą Amber Gold.
Można się uczyć też od pewnego pana w bolszewickiej nomenklaturze pseudonim bankster, co to z kościołem interesy robił na ziemiach a potem wszystko na żonę przepisał. Można też nauczyć się jak przelewać publiczne pieniądze na prywatne konta w ramach akcji pod kryptonimem nagrody plus one im się należały
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

Jak często się myjecie? (69 odpowiedzi)

Jestem fryzjerką i przeraża mnie widok brudnych, śmierdzących włosów,brud za uszami i na...

słodko, część druga ;) (544 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...

Gadżety reklamowe (27 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe? Jest jakaś hurtownia?

do góry