Widok

MonRosa

Czy któraś z Was malowała się albo korzystała z jakichkolwiek usług w tym salonie?? Jakie wrażenia?? Szczególnie interesuje mnie makijaż.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja korzystam z usług fryzjerki i bardzo sobie chwalę. Nie malowałam sie u nich ale widziałam jak Pani robiła makijaż wieczorowy (z dbałością o każdy szczegół) i wyszło bardzo ładnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja byłam na manicure i manicure hybrydowym. I muszę powiedzieć, że to najlepszy salon jaki znam. Pani Monika jest meeega profesjonalna i dokładna. A paznokcie piłuje równo co do milimetra:) Naprawdę byłam bardzo zadowolona! Poza tym, co wcale nie jest oczywiste w innych, nawet drogich salonach, Panie pracują na kosmetykach dobrej jakości. Lakiery tylko Inglot, poza tym utwardzacze do lakierów i inne cuda. Z pewnością na tym nie oszczędzają i to się chwali:) Szkoda,że do Banina mam tak daleko, bo inaczej byłabym chyba tam co tydzień
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystam z usług tego salonu regularnie, wykonując zabiegi pielęgnacyjne na twarz - zgodnie z sugestiami Pań kosmetyczek, które dobrały odpowiednią kurację do mojej cery, polecając również kosmetyki, które powinnam stosować.
Efekty były widoczne już po 2-3 zabiegach.
Uważam, że zarówno Pani Monika jak i Pani Róża są profesjonalistkami, z wielkim zaangażowaniem wykonującymi swoją pracę, są bardzo skrupulatne i sympatyczne.
Wnętrze salonu miłe i przyjemne.
Z całą pewnością mogę polecić ten salon !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Banino

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry