Widok

Monika - ocena

Pani Ewa, pomogła mi w bardzo trudnej sytuacji w której znalazłam się przez developera. Nie mogła być oficjalnie moim doradcą bo developer wymusił na mnie firmę expander i Pana który od początku nie wykazywał chęci pomocy. Pani Ewa doradzała co zrobić, jakie mam mieć dokumenty. W ostatni dzień grudnia gdzie mogłam składać papiery pomogła umówić mi spotkanie w banku. Kredyt dostałam tylko dzięki niej bo u doradcy od developera zostałam odrzucona. Pani Ewa zrobiła to żeby mi pomóc a nie osiągnęła z tego żadnych korzyści materialnych. Jej wielka wiedza i empatia pozwoliły mi w kwietniu zamieszkać w wymarzonym mieszkaniu. Polecam każdemu takiego doradcę o wielkim sercu co zna się na swojej profesji. Znajdzie wyjście z każdej najtrudniejszej sytuacji a oprócz kredytów obsługuje klientów kompleksowo i oferuje jeszcze ubezpieczenie życia lub mieszkania które banki wymagają przy hipotece.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Moniko, dziękuję za pozytywną opinię. Moim celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego stawiam na najwyższe standardy. Cieszę się, że mogłam pomóc kredycie hipotecznym. Pozdrawim serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry