Bardzo fajne miejsce miałam przyjemność organizować tam urodziny. Dzieciaki przeszczesliwe, pięknie urządzone wnętrze. Najlepsza kawa i miła obsługa. Polecam
00
~Monika
80.238.115.*
(1 rok temu) 25 lutego 2025 o 18:28
Odpowiedź obiektu
Serdecznie dziękujemy za opinię :) pozdrawiamy serdecznie