Monika - ocena
~Monika
31.0.39.*
(1 dzień temu) 24 czerwca 2026 o 19:40
chcielibyśmy bardzo podziękować za muzyczną oprawę na naszym weselu
Kuba to człowiek z ogromnym poczuciem humoru, profesjonalny i dbający o każdy detal! Współpraca z nim to czysta przyjemność.
Zdecydowanie polecamy i z całego serca dziękujemy
0
0