Widok

Monika - opinia

Dzień dobry

Skorzystałam z usług kancelarii w lutym 2022. Jako osoba mieszkająca za granicą cenię w usługach rzetelność, podejście do klienta,skrupulatność,szybkość z efektywnością oraz końcowy wynik. Na 4 kancelarie w Gdańsku jedyna Kancelaria Temida odpisała mi w ten sam dzień,podając wycenę usługi, która cenowo znacznie odbiegała od innych miejsc. Reszta kancelarii odpowiedziała mi po tygodniu, a drudzy wcale. Jak to mówią klient nasz pan,ale tylko w Temidzie poczułam się zaopiekowana i należycie obsłużona,tym bardziej, że jak przyjeżdżam do Trójmiasta to liczy się każda minuta na miejscu.Pani Matylda rzetelnie uporządkowała to co miałam w chaosie,proponując różne warianty rozwiązań,co świadczy jaką ogromną wiedzą i doświadczeniem dysponuje. Zawsze uśmiechnięta,a w pracy rzeczowa,konkretna,trzymająca się ściśle prawa. Proponuję nie tylko rozwiązania problemów teraźniejszych,ale również rozwiązań na przyszłość w tej samej cenie za usługę. Nie naciąga na kolejne spotkania jak inni. Jeśli ktoś chce być obsłużony na poziomie europejskim z uczciwą stawką za pracę, to z całego serca polecam. Jeśli ponownie zaistnieje potrzeba porady to wracam do Pani Matyldy jak boomerang.Pozdrawiam
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Pani Moniko, bardzo Pani dziękuję za taką wyczerpującą i w dodatku bardzo miłą opinię na temat mojej pracy. Jest mi niezmiernie miło, że uzyskała Pani ode mnie pomoc prawną na zadowalającym poziomie. Mam nadzieję, że nie będzie już miała Pani potrzeby korzystania z usług adwokackich, ale oczywiście zawsze chętnie służę pomocą. Życzę wszystkiego dobrego i serdecznie pozdrawiam! adw. Matylda Pruchniewska - Inowłodzka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry