Widok

Monika - opinia

Dzień Dobry,
jestem Państwa stała klientka od kilku lat, i nigdy w żadnym salonie nie zdążyło mi się zostać tak "olana" jak wczoraj w Galerii Bałtyckiej. Wchodząc do sklepu na salonie były dwie Panie, jedna faktycznie obsługiwała w tym momencie, ale druga była wolna. Sama znalazłam sobie 5 stanikow do zmierzenia, poszłam do przymierzali i je oddałam, nie zainteresował się mną nikt, a wydaje mi się że właśnie w takich miejscach jakość obsługi powinna być na wysokim poziomie. Kolekcje maja Państwo przepiękna, ale postanowiłam dopasować sobie stanik w innym salonie, a dodać opinię po to, żeby Państwo wiedzieli że nie warto tracić swojego czasu na probowanie robienia tam zakupów i szefostwu przekazać jak obsługa tam niewyglada, bo podejrzewam że takich klientów jak ja, jest więcej. Oczywiście mogłam poprosić o pomoc, ale poziom mojego zirytowania był dość duży.

Pozdrawiam
Monika
Moja ocena
Esotiq kategoria: Bielizna
obsługa: 1
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 2
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, proszę nie tracić nadziei. Jest wiele salonów, w których obsługa tak właśnie wygląda. Ich zadaniem jest dopilnować tego, by każdego klienta przywitać i obsłużyć jak nakazuje polityka firmy. W tym przypadku sprzedawczyni mogła być już zmęczona, może to nie jej dzień? Nie trzeba od razu wylewać gar zimnej wody na tę Panią. Na pewno miała jakiś powód, dla którego nie obsłużyła klientki..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry